Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Fiúk, ti örülnétek egy kötött...

Fiúk, ti örülnétek egy kötött sálnak karácsonyra, egy friss kapcsolatban?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és van egy barátom, szeretnék valami apró, de hasznos ajándékot adni neki karácsonyra. Mivel 3 hónapja vagyunk együtt nem gondoltam nagy dologra. Anyukám tanított meg kötni, és arra gondoltam, hogy kötötk neki egy nagy sálat, azt látom divat már a fiúk között is, de nem tudom, hogy fiú léttére mennyire örülne neki, ezért érdekelne mások véleménye.

2018. nov. 27. 12:58
 1/8 anonim válasza:
100%

Szerintem örülne neki! Ez egy olyan kézzel készített ajándék, ami még hasznos is, szóval hajrá!

Sok boldogságot!😉

2018. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Még ha nem is tetszene örülnék neki, mivel az én kicsi párom csinálta nekem. :)

Nem hordok ilyesmit és a divat se érdekel mellesleg, de még lehet hordanám is (persze inkàbb itthon, pl hó lapátolasnál. Nem vagyok fázós és számomra teljesen természet ellenes, hogy sál van rajtam, van olyan amibe levegőt is alig kapok)

2018. nov. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha olyan a stílusa akkor jó ajándék, de ha soha nem hord sálat és nem azért mert nem tellik 3 ezer ft-jába egy sál, hanem utálja mint a férjem pl akkor nem jó ajándék hiába homemade.

Persze biztos felvenné hogy meg ne bántson.

Mást nem lehet kötni? Nem értek hozzá azért kérdezem, pl ágytakarót/plédet a nevetekkel/dátummal?

2018. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van sála igazából, ilyen nagy, épp ezért írtam, hogy divat már a fiúk között is, hogy ezt a lepedő méretűt hordják. 19 éves egyébként, szereti a kötött pulcsikat, de az már extrém, hogy én olyat kössek :) Még tudok sapkát kötni, zoknit horgolni, meg csináltam már ilyen nagy lepedőt itthonra, de az ilyen kézzel összefűzős volt, a boltban vettem a fonalat, amin hurok volt, és abból lehetett dolgokat csinálni, sajnos nemtudom annak mi a neve.
2018. nov. 27. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy fog tenni, mintha örülne neki, de valójában nem a legjobb ajándék, mert utána hordani is "illik", úgy meg már nem biztos, hogy tetszene.


De az nagyon pozitív, hogy csinálni akarsz és nem venni!

2018. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha hord sálat, az jó pont, a tied legyen más színű vagy anyagú, de azért olyan, amiről sejted, hogy illik hozzá és szereti :) Jó ajándék, ha valaki hord ilyen sálat és pláne, ha fontos is neki, hogy hogyan néz ki, nem csak egy praktikus izé, hogy ne fázzon a nyaka és bőven elég neki egy, amíg el nem kopik.
2018. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem két komoly kapcsolatom volt az életemben. Az egyik 14 évig tartott , a másik 10 éve tart.

Mind a kettőnek kötöttem sálat.:)

Örültek és viselték is.

2018. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát elég két hangú az eredmény, de kötök egyet aztán meglátom, hogy odaadjam-e :/
2018. dec. 1. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!