Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, ha valaki a...

Szerintetek gáz, ha valaki a kínaiban vásárol?

Figyelt kérdés
:)
2010. aug. 30. 21:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem az a gáz, ha valaki ott vásárol, hanem az, ha tagadja...láttam volt oszt társamat kínaiban vásárolni, másnap meg azt kamuzta, h plázában vette...ok, h ott is ugyanazok a cuccok vannak, de mit kell kamuzni?Én is vettem már úgy csizmát a nyugati aluljáróban, h a Westendben 10000-rel drágábban láttam...

szerintem nem a márka a lényeg, hanem a minőség, meg hogy tiszta legyen...

2010. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.

Ha pedig szégyenled esetleg, akkor mondd azt hogy kaptad, azt csá. (végülis ez nem kamu, mert gondolom nem a saját pénzedből vetted. Ha igen akkor bocsi.:$)

És annyi hogy nem kell reklámozni hogy hol szoktál vásárolni.

Ha igényes vagy, és jó önkritikus, akkor senki sem fog rád más szemmel nézni.

Elvégre rengeteg ember vásárol ilyen helyeken, mivel nem mindíg tudja megfizetni a tervezői márkát.

Az más kérdés, hogy megéri a plázákba is bekukkantani, mert ott szokott lenni 10-30-50-70, esetleg 90%-os leárazás...(najó a 90ritkán.:DD)


Nekem ez a véleményem.

13/L

2010. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
Én általában a kínaiból vásárolok és szerintem egyáltalán nem gáz, nálunk pl az osztályból a menő csajok is rendszeresen mennek a kínaiba és senkit nem érdekel.
2010. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
most én leszek az egyetlen, aki azt mondja, hogy gáz?:D de sztem nagyon az! egy darab cuccom sincs a kínaiból, és nem azért, mert felvet a pénz, hanem, mert pl márkás cuccokat is lehet kínais áron megkapni leárazáskor, pl múltkor a mangoba egy nagyon szép pólót, 1200ért vettem, amire nem lehet mondani, hogy drága sztem. vagy akkor már inkább a turi, ahol mindenből csak egy darab van és angol márkák és a legtöbbet európában gyártanak nem kínában! én még a címkét is megnézem, hogy nehogy véletlenül kínában gyártsák, amit megveszek. most lehet fujjogni, de én akkor sem mennék be egybe sem, ha kényszerítenének.
2010. szept. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!