Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, ha valaki a...

Szerintetek gáz, ha valaki a kínaiban vásárol?

Figyelt kérdés
:)
2010. aug. 30. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
A butikok többségében feltunkolt kínaiban vett cuccokat árulnak,csak sokkal drágábban. A kereskedő a sok pénzes sznobon szerzi a hasznát.
2010. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

kínai és kínai között is van különbség. nem mindegy, hogy 200 ft-os fuxos szart veszel, vagy mondjuk 1500 ftos, normálisan kinéző pólót. persze, van itt több alternatíva is, nem csak ez a kettő :)

olcsó ruha is lehet jó, bár a kínai cuccok nem kifejezetten a minőségükről híresek.

és nem nézek le senkit, aki igényesen(!!!), de kínaiból öltözködik.

szóval ha kerülöd a nagyon olcsónak kinéző csiriviri cuccokat amikből lóg a cérna, akkor nem gáz :)

17/L

2010. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
83%
Én büszkén megyek be a kínai boltba mert tudom, hogy az anyukám, aki egyedül tart el bennünket sokat és keményen dolgozik azért az 1200 ft-s pólóért is, amit ott venni fogok. De egyébként ez egy hülye kérdés... ha most 10 válaszadóból 6 azt mondja, h "jah cink onnan vásárolni", akk nem mész be? Soha nem is értettem az ilyet:)
2010. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Én ugyan úgy bemegyek a kínaiba a turiba és a butikokba is. Elegánsan nőiesen öltözöm és a kinaiban is lehet jó dolgokat találni. Tulajdonképpen mindent kínában gyártanak szinte.
2010. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem gáz.
2010. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem gáz.

Itt nálunk is van egy kínai,és ott ugyanolyan normális ruhák vannak,tökjó csőnacik meg minden.

Én nem csak ott szoktam,de sokszor igen,és nem tartom gáznak:)

2010. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
A kínaiból is simán ki lehet fogni jó minőségű és ízléses cuccokat, szval sztem egyáltalán nem gáz.
2010. aug. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

még szép hogy nem gáz:D

utálom azt a r*bancot aki régen a "barátnőm" volt, és ha a másik barátnőmmel bementünk a kínaiba szinte ugy csinált mintha inkobnitóban lenne.. ezt a jókis new yorkeres gatyáira fel amik két hét alatt szétmentek a lába között.. én mindenhonnan vásárolok, turkálóból, kínaiból, márkaboltokból, és rohadtsokan dicsérték az öltözködésem, az ővét senki, de azért amikor megkérdeztem benézünk e egy turkálóba edzőterem után azt mondta hogy "nemár ne rontsuk le az imidzsünket" mintha az övén lenne mit rontani:D(Y)pff

szal nem gáz, különben is A DIVATOT NEM KÖVETNI KELL HANEM DIKTÁLNI!:D

béke.

2010. aug. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bocs a helyesírási hibákért xd
2010. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem gáz. 17 vagyok és szoktam kínaiból is vásárolni.

de mikor úgy 13-14éves voltam a barátnőmmel mindig jól körülnéztünk ,hogy nem-e lát ismerős mielőtt bemegyünk kínaiba. Most már csak nevetünk rajta milyen hülyék voltunk, hogy így foglalkozttott osztálytársaink véleménye.

2010. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!