Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, titeket zavar, ha a...

Fiúk, titeket zavar, ha a barátnőtök kínaiban vásárol?

Figyelt kérdés
kor is
2011. jan. 7. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már rég nem abban a világban élünk, ahol az ember ezt eltitkolja, mert gáznak tartják. Ma már mindenkinek vannak kínais cuccai. Én nem is ismerek olyan embert, aki nem szokott vásárolni ilyen boltban.

Sőt, ma már nem is olyan olcsó a kínai áru, mint régen...vannak annál is olcsóbb boltok. Tovább megyek, ma már az sem gáz, ha turiból öltözködsz.

2011. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen mindegy, hogy hol vásárol, söt talán még örülök is neki, mert nincs benne egy hamis megfelelési vágy, hogy "csak akkaor vagyok valaki, ha neve van a cuccaimnak".

Másrészt, amit az ember megvesz a nyújorkerbe vagy a céundába ugyan az a kínai cucc.

2011. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
a butikok jó része is(tisztelet a kivételnek) kínai cuccokat ad el(ezt egy butikban dolgozó ismerősömtől tudom), csak varrnak a ruhába egy márkajelzéses címkét és kész.Sajnos tapasztaltam is...eléggé dühítő volt, mikor megvettem egy neves butikban 6000-ért egy felsőt erre ugyanaznap megpillantom a kínai bolt kirakatában is 1000-ért:S tehát ennyit a márkás ruhákról:)
2011. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy honnan öltözködik. Turkálóból is lehet divatosan, és igényesen öltözködni.
2011. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

legyen igényes a többi rohattul nem érdekel:)

15f

2011. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!