Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Első randira mit vegyek fel?

Első randira mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Életem legelső randija, tudtok ötleteket adni? Csak ilyen kiindulási pontra gondolok, hogy mi az, ami tiltólistás, stb.

16 éves lány vagyok, 166 cm, ( a fiú is kb ennyi ) 45 kiló, homokóra alak.

Az ilyen alap dolgokkal sem vagyok képben, hogy mennyire legyek elegáns, stb. A randi egy séta lesz, városban (Szombathely).



2021. szept. 6. 15:44
 1/6 anonim válasza:
89%

Szerintem nem kell nagyon túl reagálni ha csak sétáltok :)

Egy egyszerű csinos ruhát felveszel az tökéletes lesz

A sminket szerintem ne vidd túlzásba (ha sminkelsz)csak egy alap smink,gondolok ez alatt alapozó, szempillaspirál, szájfény vagy valami visszafogott rúzs :D

A hajadat meg szerintem hagyhatod kibontva is azt a legtöbb fiú szereti(de biztos vannak kivételek ebbe is) vagy ha te azt nem szereted sima copf vagy konty ha szereted:D

De ha ezek közül egyik se akár be is fonhatod

Remélem azért segít valamit:)

És jó szórakozást 😇

2021. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne vidd túlzásba a sminket, egy kicsi legyen rajtad, ha szoktál sminkelni, de nem kell sok. Ha kb egy magasak vagytok akkor lapostalpu cipő. Hajdat egyszerűen csináld meg, ahogy jól érzed magad vele.

Ruhát az időjárásnak megfelelően (nem tudom most ott milyen idő van). Picit elegánsan de ne vidd túlzásba. Én ahányszor randira mentem, mindig valami szép, kényelmeset vettem fel.

2021. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
16 évesen nyugodtan vedd azt, amit máskor.
2021. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Farmer, de sportcipő semmiképpen, kicsi smink, ha szoktál sminkelni, ha nem, akkor most se. Max. egy kis korrektort rakj a pattanásokra, a van ami nagyon zavar.

Pólóból/pulcsiból/kabátból vegyél szerintem a szokottnál egy kicsit elegánsabbat, ami jól kiadja az alakodat.

Ha gondolod vegyél fel egy szolidabb fülbevalót, karkötőt, nyakláncot, de gyűrűt inkább ne.

Mivel lány vagy, talán mondanom sem kell, hogy mi tiltólistás: A zokni+szandál kombót mindenképpen hanyagold!

Remélem tudtam segíteni.

2021. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jpeter1 ***** válasza:
31%
A párom az első randinkra lazára vette a dolgot. Kétfonatos hosszú copfokkal és fekete rakott minibe jött. Azóta is együtt vagyunk.
2021. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Én valami egyszerű de csinos egybe ruhát, sminknek vagy lány füstös szem esetleg barna szinből, vagy cicás tusvonal szempilla spirál kombo szájra nude szin mindenképp.

Hajat vagy kivasalva vagy besütve vagy ahogy neked jól esik de én kiengednem főleg ha szép hosszú.

Cipőbe csak kényelmes sztem nem kell túl gondolni.

2021. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!