Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mindennapi öltözködés során...

A mindennapi öltözködés során hogyan szoktátok hasznosítani a pizsamát?

Figyelt kérdés
Bevallom, részemről hideg téli napokon előfordul, hogy pl utazáshoz fennhagyom a pizsama alsót, és arra húzom rá a farmert. Cicanadrág helyett, annak kiváltására megfelelő lehet, sajnos jäger alsó egy ideje nem kapható az áruházakban. A szárát természetesen belehúzom a fehér frottír zoknimba, hogy a buszon történő utazás közben ne kússzon fel a combomig a hideg. Ugyanez van lényegében a pizsama felsővel is, pólóra ráveszem, arra pedig ing, pulóver. Hálóing ilyen irányú hasznosítását már kevésbé tudom elképzelni, esetleg keleti utazáshoz, nyaraláshoz adnám kölcsön a páromnak, olyan országokban, ahol a férfiak egy hálóingszerű ruhát viselnek, mint pl Dubai.

2021. szept. 9. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A pizsama számomra az pizsama, abban alszom, azt nem hagyom magamon ha másnap reggel megyek.

Rengeteg ötlet van réteges öltözködésre, a pizsama nadrág helyett ott van pl leggings vagy vastag pamut harisnya ettől jobb szeretem nincs, illetve felsőnek is lehet kapni jó polár felsőket azok elég jó melegek, alá meg vehetel fel pl egy jó hosszú ujjú bodyt az ráadásul még a derekadat is nagyon jól meg védi, erre meg egy jó kabátot és kész..

2021. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én erre nagyon allergiás vagyok. Nem tudok abban aludni, ami napközben rajtam volt. A párnahuzatomat is hetente cserélem. :S De olyan volt már, hogy annyira jól nézett ki egy pizsifelső, hogy elhordtam pólónak.
2021. szept. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
természetesen legjobb ha külön pizsama van az aláöltözéshez, de nekem most éppen csak 1 van, ezért írtam, hogy magamon hagyom, ámde tervezek vásárolni még egyet.
2021. szept. 10. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs is pizsamám. Otthon mindig meleg van, télen, nyáron, ezért általában fehérneműben vagy meztelenül alszok. Ha nagyon fázok, akkor felhúzok egy otthoni pólót meg rövidnadrágot, de ezekben sosem megyek el otthonról.
2021. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vettem már vastagabb, bundás pizsama felsőt azért, hogy utcára hordjam pulcsiként. Valamint ugyanígy vettem már hálóinget is, amit szintén hordok utcára ruhaként vagy hosszú pólóként.
2021. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fillérekért lehet már kapni ALdi, Lidl, Tesco áruházakban rendes aláöltözőt. Ez annyira prosztó, hogy a pizsama rajta marad az emberen.

És de, lehet kapni jégeralsókat is még mindig, csak nem a hentesnél, hanem fehérnemű szaküzletben, meg sportruházati boltokban.

2021. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, de a keleti országrészben ilyen boltok nincsenek, úgynevezett kínai boltok vannak.
2021. okt. 10. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!