Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olcsó(bb) webshop ahol goth,em...

Olcsó(bb) webshop ahol goth,emo stb ruhákat árulnak?

Figyelt kérdés
Elképesztően megtetszett ez a stílus! Nagyon szeretem a goth zenéket és magával ragadtak a goth ruhák is, szóval úgy döntöttem öltözködésben követni fogom ezt a stílust csak éppen nem tudom hol szerezhetnék be alap darabokat inkább rendelni szeretnék. Köszönöm a segítséget

2021. szept. 9. 20:57
 1/8 Metionin ***** válasza:
100%
Olcsó nincs :D a legtöbb cucc rettentően túlárazott, én olyan gót vagyok hogy denevért tüsszentek de a ruháim nagy része turiból van. Amúgy emp, restyle, amit ajánlanék, meg van a killstar de az tényleg csilliókba kerül és a minősége nekem nem adta annyira. Érdemes csak a nagyon különleges darabokat ilyen helyekről venni, alap ruhákat szép számmal találsz akármelyik üzletben, csak jókor,jó helyen kell keresni. Ilyenkor ősszel valamelyik fast fashion minden évben rámozdul a feketére, a csipkére meg ezekre, járj nyitott szemmel.
2021. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
100%
Ja meg a fészbuk természetesen. Goth rock metal ruhák csoport, ha átlagos alkat vagy, ott is szemezgethetsz.
2021. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2021. szept. 9. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aliexpress.
2021. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csoportok, online nagyon olcson lehet szerezni, turi (recommended)

ha kicsit kinky akarsz lenni akkor sex shopok

2021. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor goth vagy emo? Mert egyáltalán nem mindegy, és ezen szubkultúrák legtöbb tagja gyűlöli, ha összemossák a kettőt. (Köztük jómagam is.)

Ajánlom a vintage üzleteket, ha olcsót akarsz és jó minőséget. A ‘80-as post-punkok/gothok is gyakran adományboltokból öltöztek, vagy maguknak varrtak/varrattak ruhákat.

De egyébként a Bershka, a Pull&Bear és a Reserved is tele van láncos övekkel, műbőr dzsekikkel, fekete felsőkkel és szoknyákkal.

2021. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os! Én alapból gothnak vallom magam (zenei irodalmi és stb témában) de az emo stílusú ruhákat is szívesen kipróbálnám.
2021. szept. 12. 10:21
 8/8 anonim válasza:
Na aztán milyen gót lettél?...
2023. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!