Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz vékony kesztyűt hordani...

Gáz vékony kesztyűt hordani 10 fokban?

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 23:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha neked fazik a kezed 10 fokban es igy kenyelmesebb, akkor huzz kesztyut. Ne masok velemenye alapjan donts. Van, aki fazosabb, van, aki pedig telen is vekony dzsekiben jar. En is felveszem mar 7-8 fokban, mert rosszak az izuleteim es meg ebben a homersekletben is fajnak, ha nem vedem oket.
2021. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Akinek fázik 10 fokban, az először vizsgáltassa meg magát, hogy miért?
2021. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer un megfagyott a bőröm, és azóta, ha nem akarok vérző ronda kézzel járni, akkor bizony kesztyűt kell vennem. Szóval simán hordom 10foktól.(bár tök bénának érzem magam kesztyűben, kb fogni se tudok, de valamit valamiért.)
2021. szept. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem csak azért kéne, mert észrevettem, hogy hideg időben, már 10 fokban is ráncosodik a kézfejemen a bőr. Biztos, hogy a hideg okozza, mert sosincs ilyen problémám, ha melegebb van kint. Nem fázik a kezem, csak a bőröm nem bírja, nem tesz neki jót. Gondolom, ha melegben tartanám, nem ráncolódna.
2021. szept. 16. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!