Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Xs-es Calvin Klein póló...

Xs-es Calvin Klein póló szerintetek kicsi lesz rám?

Figyelt kérdés

163 cm vagyok, 45 kg-val, de azóta mindenhol azt olvasom a női pólókra, hogy eggyel nagyobbat kéne venni. A méretkereső alapján is azt írta ki, hogy 60%ban leszek elégedett a mérettel.

Azóta eszembe is jutott, hogy a fehérneműknél is volt olyan xs-es méret, ami picit bevágott.

Szerintetek jó lesz? Valakinek van tapasztalata vele?


2021. szept. 18. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább S. A 60% igen kevés.
2021. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
S méretre meg 40%-ot írt. :/ Sajnos már tegnap este megrendeltem, és egész nap ezen kattogok, hogy remélem jó lesz.
2021. szept. 18. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Vissza lehet kuldeni cserere? Szoktak adni 14 napot.
2021. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos kicsi lett. Nem azt mondom, hogy ràm sem fért, de eléggé tapadós, “paszent” volt, és az anyaga is valami keményebb pamutból készült, ami még kényelmetlenebbé tette a viseletet. Visszaküldtem, máskor pedig nagyobbat rendelek.
2021. okt. 5. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Sikerült visszacserélni?


Miért nem mentél be a boltba és ott vetted?

2021. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!