Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színek passzolnak a...

Milyen színek passzolnak a legjobban férfi öltözködésnél?

Figyelt kérdés
legtöbbször sötétkék,szaggatott zarás farmereket hordok.Ahogy megfigyeltem a sötétkék farmerhoz a szürke,és a fehér pólók mennek,de kevés szürke,és fehér pólót találtam ami tetszene,de van több fekete póló ami tetszik.De ahogy olvasgattam,meg nézegettem a fekete póló fekete farmerral néz ki a legjobban,a kék farmerhoz annyira nem megy?tudnátok linkelni férfi outfit tippeket huszonéves fiúnak?Amiket én találok azok nekem túl extravagánsak.Pl. egy ilyesmi szettet,csak más színekkel. Az egyik szettem ilyen: Póló: calvin klein jeans szürke póló,az ikonikus nagy ck jellel,sötétkék szaggatott zarás farmer,fehér adidas superstar.Ilyesmi szetteket tudnátok ajánlani,csak más színkombinációkkal?

2021. jún. 28. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Kék póló, szürke nadrág, fekete Superstar. Hasonló vonal, de a színek miatt más hatású. Amúgy én annyira nem szeretem, ha egy szett túl egyszínű. Lehet maradni az alap (fekete, kék, fehér, szürke...stb.) színeknél, de érdemes próbálkozni ez erősebbekkel is (piros, zöld...stb.), sőt, különböző színárnyalatokkal.
2021. jún. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Halvány kék rózsaszínbel vagy fehérrel.
2021. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
full fekete outfit sose rossz :D amúgy a kék nadrághoz simán mehet narancs, piros, vagy lila póló is
2021. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyesek szerint ha kitőrsz a fekete-szürke-fehér szentháromságból, akkor b.zi vagy. ettől függetlenül én szépen megvettem a szines farmerjaimat, nem sokan hordanak ilyet, de nem zavar, nekem tetszik, és baromi nem érdekel, hogy más mit szól amiatt, hogy nem öltözöm szürke egérnek. szines cipőim, és zoknijaim is vannak, mint ahogy szines pólóim is, amiket szin szerint passzintok össze.
2021. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4!

Teljesen igazad van.

Jól látod és jól teszed, hogy nem követed az “egyenruha fílinget”.

2021. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!