Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltartó kell nekem?...

Milyen melltartó kell nekem? 70B kicsit kicsi,75B kicsit nagy.

Figyelt kérdés

kosaras melltartó hordok, de nem szeretem ha 2 cm-es szivacs van benne. szóval ne írjátok h vegyek 75B-t vastag szivaccsal.

akkor mi legyen?


2010. aug. 31. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

70C

75A

2010. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Carena ***** válasza:
100%
Vagy 70C vagy 75A! Nem muszály a B-hez ragaszkodni!
2010. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

szerintem meg ne hordj kosaras melltartót, mert azzal csak azt éred el, hogy lógni fog a melled, ami a leírás alapján nem olyan nagy. kis lógó mellnél nincs csúnyább. inkább keress egy olyan boltot, ahol anyagból készült melltartók vannak. én is 75/B vagyok, és olyat hordok, és sokkal kényelmesebb, jobb, egészségesebb és esztétikusabb!

22/L

2010. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
70C-m van, annak nagy a kosara, mindenképp B kell, A nagyon kicsi
2010. aug. 31. 15:59
 5/5 anonim ***** válasza:

A 75A nagyobb, mint a 70/B... Amúgy meg felesleges méreteket írnunk, én pl minden mérettáblázat alapján simán 75B- vagyok, mégis van 70B-s, 70C-s, 75A-s és 75B-s melltartóm is, mert a fazon is és a márka is számít, mert nem mind egyforma.

Szóval ha tényleg jó melltartót akarsz találni, akkor próbálj fel minél több helyen minél többféle fazont, és amelyik jó azt vedd meg, a szómokat meg csak irányadónak tekintsd...


Annak meg, aki szerint a kosarastól lógni fog a melle... Hát ki miben hisz, de anyukám 35 éve hord kosaras melltartót és a kora ellenére sem lóg a melle, ehhez képest van sportmelltratót hordó barátnőm, akinek rettenetesen lóg, pedig fiatal... Szerintem ez genetikai és nem sok köze van a melltartó fazonjához...

2010. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!