Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó turi Szegeden merre van?

Jó turi Szegeden merre van?

Figyelt kérdés
Háda nem opció, szerintem drága turihoz képest.

2021. szept. 21. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Balra.
2021. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na ez egy jó kérdés. 5-10 éve rengeteg volt, most covid alatt/után bezárt pár, meg előtte is bezárt már az addigi kedvencem. Ami van azóta új (Rongyász), az is drága.

Kecskeméten láttam rengeteg olcsó de jó turit, illetve Pesten van mindenféle ár és minőség, úgyhogy én már Szegeden nem is nagyon veszek. De persze ez csak akkor megoldás, ha sokat utazol.


Szegedre visszatérve: a Rongyász (pl Mars térnél van egy) asszem kilós, úgyhogy 1-2 szép, de könnyű ruhát, nyári felsőt éri meg csak venni, kabátot, pulcsit sokallom annyiért. (Főleg, ha ismered a használt ruha bizniszt, pennykért veszik kilóját Angliában)

Én mostanság ruhacsere eseményekre megyek, ott is lehet találni néhány jó darabot. Ogaz, az is ritkán van, de most pont találtam egyet, itt a link, ha ráérsz, nézz be:

[link]

2021. szept. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Tolbukhin-sugárút elején.
2021. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!