Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mondja mindenki azt...

Miért mondja mindenki azt hogy a cica nadrágot feneket takaró felsővel kell hordani, a superskinny farmert meg nem feltétlenül?

Figyelt kérdés
Mind a kettő vékony anyagból van és testre feszülő.

2021. szept. 22. 11:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

Soha eletembe nem hordtam ugy cicanadragot hogy eltakartam volna a fenekemet xd minek? Nekem olyanok vannak amik egyaltalan nem atlatszoak. Tavasszal/nyaron haspoloval hordom. Vannak direkt sportolasra valo cicanadragok, azokkal sincsen semmi.

Nyugodtan vedd fel kerdezo. Sose ertettem mi a baja az embereknek ezekkel a nadragokkal :D szukek, testhezalloak, ennyi. Nem erzem jol magam semmiben ami kicsit is bő, lógó...

2021. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
97%
Van reáció a kérdésben, mert vékony anyagból készült, skinny farmerben is ugyanúgy sokszor látom, hogy virít a tevepata. :D Érthetetlen számomra is, ahogy az is, hogy sportolásnál meg már nem számít, ott mutogathatjuk "magunkat" bátran. :D
2021. szept. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdezem, mert hordani akarom. A hátsóm jó ugyan, de görbék a lábaim, ezért nem előnyös.
2021. szept. 22. 17:30
 14/19 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem aminem vág be, nem látszik át, stb, azt nem kell eltakarni.

Ami viszont átlátszik, azt igen.

Ha van egy leggings, ami nem látszik át, az optikailag olyan, mint egy sima skinny farmer.

Szóval azt se kell eltakarni.

Ez az én véleményem, persze más nyugodtan úgy hordja, ahogy szeretné, nekem mindegy.

2021. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

2-es

Ne általánosíts. A mondatod elejéről hiányzik a "női" szó, úgy már helyes.

2021. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
21%
Teljesen más hatása van, a cicanadrág hosszú felső nélkül olyan, mint a zokni-szandál, nem fog érte megbüntetni a rendőr, de baromi undorító és ízléstelen ! Farmer az farmer, a cicanadrág az meg cicanadrág ! Nem ugyanaz ! Értelmes nő nem feszi vel rövid felsővel !
2021. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16%

A cicanadrág az egy vastagabb harisnya, pamut semmilyen anyagból.


A skinny pedig FARMER!


A sportolásra szántak pedig NEM cicanadrágok, anyagukban sem.

2021. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
26%
A skinny sem farmer, simán csak zsebes harisnya kék színben.
2021. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
31%
18-ezt bármennyire is gyenge elméjű vagy már bocsi, te sem gondolhattad komolyan, jó, nem egy "igazi" farmer, de azéert a cicanadrágtól jobb !
2021. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!