Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hülyén néz ki a...

Szerintetek hülyén néz ki a derékig érő farmar kabát?

Figyelt kérdés

Mivel lehet felvenni,mivel néz ki jól?

Nem vagyok jártas a divatban,de kaptam egy ilyen farmerkabátot és nagyon megtetszett,csak azt nem tudom,hogyan vehetném fel.


2010. aug. 31. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek. Amúgy én valami hosszabb felsővel tudom úgy elképzelni, h úgy még tűrhető legyen.

pl. : [link] így értem a hosszút

2010. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszenek.

Hosszabb felsőhöz (ami a csípődig ér legalább), színes nacival, cicanaci-tunika párosításhoz, egyberuhához jó.


Kék, vagy koptatott farmerhoz semmiképpen ne vedd fel (farmerszoknyához sem!), ha nadrággal veszed fel, akkor az mindenképpen legyen egyszínű fekete, vagy más egyszínű, esetleg vászonnnaci.

Bármilyen cicanacis szereléshez jó.

Miniszoknyához ne vedd fel, de ilyen kicsit bővebb térdigérő szoknyához, hosszabb póló fölé is felveheted.

És farmerdzsekihez ne vegyél fel hátizsákot, deszkás cipőt, meg semmi ilyen nagyon sportos dolgot (converse még esetleg)

2010. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én is fekete farmergatyára gondoltam,egy hosszabb szürke blúzzal,egy valamilyen sállal(kék,szürke,v fehér) és egy sima fehér sportcipővel.

Különben ilyesmi a kabát,a színe kicsit másabb: [link]

Bár nekem ez az összeállítás nem annyira tetszik.

2010. aug. 31. 20:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és cicanacit meg miniszoknyát nem hordok,hátizsákot max iskolába venném vele,deszkás cipőt meg szintén nem hordok(converset sem,csak esetleg más tornacipőt)Szóval ezzel nincs gond,pont olyan ruhákat mondtál ami tetszik,ennek nagyon örülök:D
2010. aug. 31. 20:55
 5/5 anonim válasza:
nekem fehérben van ilyen darabom, de az enyém csak a mellem alá ér nem sokkal, mondjuka azt én végtam magamnak,féltem, hoyg rossz lesz, de nagyon jó lett, többen is dícsérték! én nyáron színes shorttal viseltem meg trikóval és úgy nagyon stílusos volt :D
2010. szept. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!