Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Otthon farmert, tréning...

Otthon farmert, tréning nadrágot vagy (lányok) leggingset szoktatok hordani?

Figyelt kérdés
Írjatok kort és nemet is, légyszi
2021. szept. 22. 20:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Cicanaci, melegítő 24/F
2021. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

Azért úgy tűnik vannak itt fiúk-férfiak akik igen csak perfektálják a leggingset vagy cicanacit, ami szerintem nem véletlen!!!

Ja amúgy én is inkább cicanacit "leggingsbe" szeretek lenni itthon. 33f

2021. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan elég elterjedt lesz, mert meg lehet úgy csinálni őket, hogy közömbös legyen ott, amitől mindenki tart, hogy meglátják, de erre is van megoldás, hogy esetleg kondiban és hasonló szitukban önmagában lehessen hordani, megjegyzem én soha nem hordtam rövidnadrággal, ha futottam, ha otthon csak gépeztem, soha ! Itt egy példa, de ez csak egy, egyre több lesz: [link] ( Matador Meggings ).
2021. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát meg mondom az őszintén hogy speciál ezek a csiri csárék nekem nem igazán jönnek be, meg nem is adnék érte 88dollárt.

Maga a ez a fényes anyag viszont teszik ez szerintem sportoláshoz biztos jó, de úgy sima natúr hétköznapi használatra szerintem egy sima pamut leggings ami mondjuk egy szinű fekete vagy kék az jobbbak tünik nekem.

2021. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

13-as.

Én bringát i is szoktam benne, de mindég nevetőgörcsöt kapok azoktól a hülyéktől akik még egy térdig érő oldalt zsebes szhart is rávesznek. Minek?

Vicces egyrészt, másrészt amit at egyik nyújt szabadság érzetet, a másikkal pont elveszed.

De inkább a látvány vicces.

2021. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
14 ! Ezt csak példának írtam főként a fazona miatt, anyagban és színben persze rengeteg a variáció és mindenki talál olyat ami neki tetszik.
2021. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
94%
Panel lakásban lakom, most 25 fok van, légkondicionáló nincs. Tavasz óta rövidnadrágba vagyok itthon. Ha hűvösebb van, kicsit testhezálló pamut nadrágba, néha farmerbe. Melegítőnadrágba ritkán vagyok.
2021. szept. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
94%
Sortot, mert meleg van, meg vastagabb pulcsit (a lábam nem fázós). 32n
2021. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!