Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Halloweeni jelmez ötletek?

Halloweeni jelmez ötletek?

Figyelt kérdés
Halloweenkor házibulit tartunk a barátaimmal, valami felismerhető jól kinéző jelmezt szeretnék. Csak fiúk lesznek rajtam kívül a bulin, én is kicsit inkább fiús lány vagyok. (Tehát tündérnek és hercegnőnek nem öltözök be :D) 15en leszünk összesen délutántól hajnalig tart majd a buli, így az is fontos szempont, hogy kényelmes legyen. Nagyon várom már a halloween a kedvenc ünnepem, de tanácstalan vagyok a jelemezt illetően :/.

2021. szept. 23. 09:15
1 2
 11/13 ívy1 ***** válasza:
Egy fekete leggings,fekete tornadressz meg szarvak, és kész az ördög jelmez.
2021. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%

"Tulajdonképp attól is függ, melyik műfajt kedveled a filmekből, sorozatokból"


Halloween az alkalom apropója, nem farsang. A tematika így egyértelműen a horror és a spooky dolgok. Irreleváns kinek mi a kedvenc műfaja.

2021. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Zombik: szakadt, koszos ruhákban, fejkendő, zöldes/szürkés smink, harapásnyomok, sebek, borzos haj... Kényelmes is és egész olcsó.

Sőt, az egész partyt lehet ennek a témának szentelni: agy alakú süti/muffin, kukac gumicukor, deszkák az ablakokon, ajtón (pluszba lehetne tenyérlenyomatokat csinálni az ablakra művérrel), sírkövet is lehet kartonból készíteni vagy akár fegyvereket is lehet készíteni, pl balta, fűrész...

Vagy ha vmi különlegesebbre gondolsz, akkor bármilyen női karakter,pl Harley Quinn elég könnyű

2021. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!