Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valóban igaz ez? Turiknál...

Valóban igaz ez? Turiknál nagyon nagy az esélye, hogy szuper, v. egész jó (nem csak átlagos) ruhákba futsz bele, ha KÁRPÁTALJAI (v. esetleg "belső-ukrajnai") turkálókat látogatod meg, szemben a hazaiakkal. Ez kárpátaljai magyarok szerint azért van...

Figyelt kérdés

Ez a kárpátaljai magyarok szerint azért van, mert ha Ukrajnában akárki csupán átlagos kinézetű és átlagos (v. az alatti) anyagú/állapotú ruhákat hozna be (legalábbis nagyobb számban a szuper ruhadarabok rovására), akkor rengeteg turkáló tulajdonosnak felkopna az álla.

Mert, hogy ott inkább csak a szebb-jobb ruhadarabokat keresi magyar és rutén egyaránt.


.


Ha ez komolyan igaz mind a mai napig, van esély, hogy fiúknak is (18 és 21 évesek már a fiaim) fogunk ott találni egészen jó ruhákat?

Megéri, akár egy teljes héten át emiatt (is) oda látogatni, v. gyakorta visszajárni Kárpátaljára, v. netalán belső Ukrajnába? (Szállás az ottani magyarok által működtetett vendégházakban megoldott lenne. Kapcsolatok ápolásának is nagyon jót tenne egy-egy ilyen utazás!)



2021. szept. 25. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos engem egyszer elbizonytalanítottak a turkáló=kincs fogalmával, miszerint a valóban jó állapotú drága ruhákat már valahol kihalásszák, mind egy hogy ki és kinek, csak az már ne kerüljön forgalomba, én éveket áldoztam rá hogy még munka után is nyitáskor ott legyek, direkt csak azért mentem autóval dolgozni olykor, és a végeredmény csak egy halom jó minőségű és márkás ruha ugyan, de itthoni használatra, ugyanis mindnek voltak problémái, egy sem volt utcára, alkalomra felvehető, ha Hilfiger volt, ha Gant, de még G-star.


Viszont a mai napig eljárok nem álmodozásból és reménykedésből ugyan, de zoknira, és boxerekre nem kell költsek 2 havonta 10ezret újonnan, van olyan boxerem amit eddig 3-4x hordtam olyan drága újonnan, és sajnálom.

Ha belefér számotokra a szabadidőbe, akkor szétnézhettek egy-két helyen.

2021. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ReGina... ***** válasza:

Én kárpátalján élek.

A ruhatáram 75% turis ruha.

Viszont az ilyen üzletszerűen működő turkálókra igaz, hogy az ott dolgozók a nagyon jó dolgokat kiválogatják maguknak már a nyitás előtt.

Viszont rengeteg kis turkáló van így házaknál, (nem bejelentett) és ott rengeteg jó , márkás dolgot lehet találni.

Pl. Asos, h&m, tommy hilfiger,superdry, shein,booho stb.

Nekem van olyan overálom ami alapvetően 50£ lett volna (rajta volt még az árcédula is) én pedig megvettem 60 grivenyért (kb.600 ft).

Szóval igen vannak jó fogások ha ügyes az ember.

2021. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!