Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyiert vettetek sport cipot?

Mennyiert vettetek sport cipot?

Figyelt kérdés
Mar nagyon reg vettem de most tonkrement es uj kell. De nem tudom mennyiert realis egy jo minosegu. Szerintetek?
2021. szept. 26. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
legdragabb sportcipom 30 korul volt, de atlagban inkabb 20 korul van a legtobb. de azert igyekszem jominosegu, tartos darabokat venni inkabb, mint mondjuk egy fast fashion gaygit harmadennyiert (de olyanok is van azert..)
2021. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszi! En egy 20ezer es egy (akciosan) 10ezer forintosat neztem ki (egyik fila, masik rebook), de akkor ezek szerint a 20ezres sem szamit extrem draganak nem?
2021. szept. 27. 13:39
 13/13 anonim ***** válasza:
A két legutóbbi, amit vettem, 52 és 60 volt, de vannak ennél olcsóbb és drágább sportcipőim is. Amiket te néztél ki, azok jó árúnak számítanak.
2021. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!