Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak! Melyiket szeretitek...

Férfiak! Melyiket szeretitek jobban egy nőn? Elegáns/nőies vagy sportos öltözet??!

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az elegáns/nöies.

31/f, ha ez számít

2021. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a sportos. Amikor egy lányon van az a feszülő strech naci és kikerekedik benne a feneke. Na az mindent visz.
2021. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a vagány, laza, sportos 🙂 Élek-halok például az oversized öltözködésű nőkért 😀

De persze 1-2 elegánsabb öltözet sem árt, ha meglapul a szekrényben, alkalmi eseményekre 🙂

2021. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
kb 2-es írta le a lényeget: az a fajta sportos laza öltözék, ami egyúttal nem rejti, hogy nőről van szó
2021. szept. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Utálom a sportosat nőn, így az elegáns.
2021. szept. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Sportos. Nem a cicanacis-futócipős, hanem a szűkfarmeres, pólós, lapostalpús, laza pulcsis. Akinek cseszett jó alakja volt eddig, annak nagyon jól állt ez is. Magassarkúban, derékszorítva meg bárki tud nem rönkként kinézni.
2021. szept. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az elegánsan sportos a legjobb. Lapos cipő, rövidnaci vagy szoknya(mármint nyáron), csini felső, ékszerek. Én úgy vettem észre, hogy a legtöbb pasinak ez jön be, mert ez egyszerre nőies és hétköznapi is. A magassarkú, kisestéji nem munkába meg suliba/egyetemre való, legalábbis én biztos nem öltöznék fel így oda. Hacsak nem mondjuk üzletkötő a hölgy, mert akkor így illik öltözködni munkába is, de alapvetően azért hívják ezeket alkalmi ruháknak, mert különleges alkalmakra valók. És akkor ott van még a kimondottan sportos-bőpulcsis öltözet, amivel azért vigyázni kell, mert könnyen tűnhet benne az ember slamposnak, igénytelennek, persze egy csinos, szép nő ebben is csinos, de azért ez kevesekre igaz.
2021. szept. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!