Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a kedvenc bevásárlóközp...

Melyik a kedvenc bevásárlóközpontotok Budapesten és miért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 00:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az Aréna Pláza. Szerintem az a legáttekinthetőbb, és ott vannak a legjobb üzletek :)
2010. szept. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Bocipók ***** válasza:
Westend. Sok üzlet, mozi, tetőkert. És ez is áttekinthető.
2010. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Westend, de leginkább csak azért, mert az van hozzám a legközelebb. :D Amúgy nem vagyok "plázás", leginkább csak a Media Markt-ba, írószerboltba, moziba, vagy kajálni járok oda. De az még nagy előnye, hogy rengeteg bolt van benne, úgyhogy választék akad dögivel.
2010. szept. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
A Westend,ott minden van,csak az a kár,hogy ált. nagy a tömeg,meg ugye minden jóval drágább,mint egy kevésbé forgalmas helyen...
2010. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Árkád-mert közel van, nekem megfelelő boltokkal,érdekes "kiállítások", programok vannak ott, mellette meg ott van a Sugár mozizni. :)
2010. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Duna Plaza és Árkád. A Duna Plaza azért, mert újpesti vagyok, tehát ha last minute kéne vmi (mindegy, hogy írószer, CD, ruha vagy akármi más), vagy ha nincs túl sok időm, vagy ha moziba szeretnék menni a kötzelben, akkor tök hamar ott vagyok, és mostanában egész jó boltok nyíltak ott amúgy is (H&M, Orsay stb.). Árkád meg a választék miatt, és mert olyan emberléptékű (speciel a Westndben én már nem érzem jól magam, annyira nagy és zsúfolt)-és oda is egyszerűen el tudok jutni tömegközlekedéssel.
2010. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Allee!!! :) Közel van, nincsenek cigányok és egyéb idegesítő elemek, kulturált, és ami kell, azt megtalálom ott. A környezete is tetszik.
2010. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért szeretitek ennyire a Westendet? :S Az tele van cigánnyal :S
2010. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Aréna pláza, örök kedvenc. sok bolt van, ami nálunk nincs, a választék is nagyobb. ha felmegyünk Pestre, mindig legalább körülnézek.=)
2010. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Mammut I-II a szimpi
2010. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!