Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lovaglónadrág utcára?

Lovaglónadrág utcára?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem gáz utcára lovaglónadrágot felvenni? Akinek semmi köze a lovagláshoz, egyáltalán kiszúrja, hogy az van rajtam? Eddig egyszer kétszer láttam embereket ebben járkálni, egy ismerősöm meg kifelyezetten bíztat, hogy hordjam a sajátom. Pár éve a polcon várja a sorsát. Teljesen jó állapotú, semmi baja. Méretben tökéletes, és még jól is áll. Valamiért mégis van bennem egy gátlás, és nem tudom eldönteni, hogy jogosan-e, vagy csak az én hülyeségem.

2021. szept. 27. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem ordít a nadragrol, hogy az lovasnadrag, akkor nyugodtan. A profibb nadrágok közepén megerősített anyaggal vannak ellatva a kopás miatt. Ha ez nincs, csak a fazonja olyan, akkor utcára is bőven jó.
2021. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegszer járok abban utcára. Mondjuk én nem csak úgy, hanem azért mert rohanok a lovardából vagy a lovardába és nincs időm átöltözni. Sőt én sokszor lovaglócsizmában is kimegyek az utcára. Igen olyankor már megnéznek az emberek, de az évek alatt megtanultam már azt, hogy nem szabad, hogy érdekeljen.

Vedd fel amúgy nyugodtan. Van olyan amin szinte nem is látszik, hogy az

2021. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Szerinted a lovasokon kívül, valaki tudja mi az? És akik tudják, szerinted nem lexarják, hogy miben vagy?
2021. szept. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!