Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női farmernadrágokat hol...

Dj Bax kérdése:

Női farmernadrágokat hol tudnám eladni van vagy 20db eladó kb?? GArdrobcsere oldalon már próbáltam és sajnos nem sok sikerrel vatera meg ugye százalékkérős! Valami jó ötlet esetleg??

Figyelt kérdés

#ffddess
2021. szept. 28. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen nekem is a gardróbcsere jutott eszembe, ha nem adod drágán nagyon, akkor el fogják kapkodni. Esetleg marketplace / jófogás
2021. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

MArktplace megpróbálom, de nem adom drágán 2000/db a levisek 5000


1 2 csaló volt hogy írt ott de semmi több


esetleg még szuperinfo jutott eszembe, vagy az is jó lenen ha valahol bevennék bizományiba vagy akár átvennék csomagba valamennyi pénzé mondjuk turkálóba

2021. szept. 28. 13:23
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Attól is függ, hogy amiket 2000ért adsz mennyire márkásak.Már csak azért, mert annyiért már újat is lehet venni jóformán, akciók mindig vannak.Pont emiatt csak az alig használt márkás használt ruhákat veszik meg és jóval ár alatt.Szerintem Levi's sem kell senkinek 5000-ért.Pl az about you-n akcióbab vettem ennyiért újat.
2021. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A bizományikba meg úgy veszik be, ha beveszik, hogy ők mondjuk 1500-ért fogják árulni, akkor neked kínálnak érte 500Ft-ot.
2021. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát azé levisé bőven lehet 5000 kérni főleg hogy nem trapéz meg újonan 10000 tól indul meg 20000 körül van meg megnézed gardrobcserén akörül mennek a legtöbb ami nem ódivatú 5 6 7 ezer
2021. szept. 29. 00:40
 6/13 A kérdező kommentje:
legtöbb h&m bershka ilyen szintűek és jó állapotúak 2000 simán jó ár érte én is ha veszek akörül már jó meg ezeket is többnyire anyiért vettem a nagyrészét csak sajnos több nem lett jó vagy azóta már nem jó. Hát kínai üzletbe bemész ott nem kapsz ennyié meg ott is 4 5 ezer átlagba és azok minősége se olyan
2021. szept. 29. 00:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg Facebook-on különböző adás-vételi csoportokban is meg tudod hirdetni, minden városhoz már most van oda tartozó ilyen csoport.

Csak a ragozásokra figyelj, ne írd hogy 'ennyié eladó'

2021. szept. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

6 Ki beszélt a kínai üzletről?Pont mint ahogy mindketten írtuk, az olcsó fast fashion boltokban vagy eredeti áron vagy akciósan új farmert lehet venni 2-3 ezerért.Te is azt írod annyiért vetted.Az lényegtelen, hogy te hasznàltad vagy nem, miért ne a boltba venné meg ugyanennyiért bárki?Az legalább biztosan új.

Egyébként csak segíteni akartam, hogy el tudd adni a ruháid.De sok sikert kívánok.Ha nem veszik meg ne csodálkozz, drágán adod

2021. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gardrobcserén vettem enyniért meg ha akár nem használt a zember mert nem jó akkor miért lenne olcsóbb ennél az értéke akkor nem használva végigmegy 5 emberen már ingyen van nevetséges
2021. szept. 29. 13:51
 10/13 A kérdező kommentje:
ne írjam mennyiért eladó sok helyen kötelező az ár megadása emg sok csoportba próbáltam már
2021. szept. 29. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!