Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhák illenek egy...

Milyen ruhák illenek egy három hónapos kislány anyukájához?

Figyelt kérdés
Maradt rajtam még felesleg a szülés után, így vennem kell egy-két dolgot. Sokat nem akarok, hátha sikerülne hamar visszafogyni. Miket javasoltok?
2010. szept. 1. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
ami jól áll...
2010. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Amilyen a stílusod, és ami jól áll meg kényelmes-ha nem melegítőben mész le a boltba, az már teljesen oké :).
2010. szept. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Az attól is függ,hogy hány éves vagy,és mennyi a felesleg,ami rajtad maradt,és hogy érdekel-e,hogy mit szólnak az emberek...

csinosak a tunikák cicanacival,vagy farmerral,szoknyával is,a szoknyák is csinik,nekem az A-vonaluak most nagyon tetszenek,valami jó ki felsővel,vagy most divatosak lesznek megint a magas derekú-lezser szabású nacik...De ez tényleg függ azoktól,amiket kérdeztem.Mert pl.ha huszon egy-pár éves vagy,akkor ezek lehet kicsit öregítenek...De nem tudom igazán,én 23 éves vagyok,van egy 2 éves kislányom,végülis nem is maradt rajtam felesleg,de mikor megszületett a kislányom,elkezdtem másabb ruhákat hordani,hosszú szoknya,garbó,meg tök mások,mint amiket előtte hordtam,mert hát már mégis anyuka vagyok...midenki mondta milyen csinos vagyok,csak anyumnak mg nekem nm tetszett,mert szerintünk igen nagymamis voltam...Aztán elkezdtem a régebbi cuccaimat hordani,hát,azok között volt kivágott polo,rövidgatya,rövidebb szoknya is,de nem durvák,csak fiatalosak,aztán sokan leszólnak,hogy itt van neki a gyerek,aztán mutogatja magát...Csak én le...om...

2010. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!