Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a mai outfited?

Mi a mai outfited?

Figyelt kérdés

Így ősszel milyen ruhákat szoktatok hordani?

Teljesen kifogytam az ötletekből ezért kérdezem, lányok válasza érdekelne mivel én is az vagyok köszi a válaszokat! :)



2021. szept. 29. 18:53
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Ne sírj emiatt vagy ha sírsz adok zsepit
2021. okt. 3. 10:09
 22/31 anonim ***** válasza:
17%

Az lehet,hogy világnyelv, de nincs annyi szó és kifejezés mint a magyarban.

Nekünk 1000 éves történelmünk van, ezeknek a büdös gyarmatosító rabló népségnek mennyi?

2021. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
17%

Még annyit elárulnék erről a fajról akiknek a nyelvét sokan nyalják, hogy a mostani általános iskolai tanulmányokból kivették az analóg órák tanítását, mert annyira buták a gyerekek, hogy képtelenek elsajátítani az óra számlapjának leolvasását.

Olvass utánna, ha kételkednél benne.

2021. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Aranygaluskam, ez még mindig az öltözködés kategória, továbbra is használni fogok angol szavakat a magyar mellé, még mindig hidegen hagy amit írsz 😃
2021. okt. 3. 12:46
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

Igen, öltözködés kategória, csak te elhajtottad a nyelvtan felé.

És a történelmi kommentemhez semmit nem tudsz írni mert az már magas lenne.

2021. okt. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
16%

Drágáim, nem tudtok, magyarul? Miért kell angol szavakkal felvágni?

Nagyon gáz!

2021. okt. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Kései Sirató ***** válasza:
16%

Ettől érzed magad vagánynak, kérdező, hogy nem tudsz magyarul beszélni/írni?

Vagy így akarsz okosnak tűnni?

2021. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Tudok magyarul most is magyarul írok ha nem tűnt volna fel 😃

A történelmi reszhez azért nem reagalok mert ezt a rettenetesen ostoba frocsogest amit napok óta folytatsz itt egy angol szó miatt nem akarom tovább húzni lo siento!

Valószínűleg most már strokeot is kapsz mert nem csak angolt csempesztem bele a magyar mondatom mellé 😃

Ha nem haragszol a továbbiakban nem reagalok ezekre mert veled ellentétben nekem nincs időm gyerekes vitákra az outfit szó miatt, az interneten és a való életben sokszor fogsz még ilyenekkel találkozni remélem a dühöd megfogod tudni tartóztatni vagy maximum rájössz mekkora idióta vagy ha ezt több ember is közli veled.

Have a nice day cariño ❤️

2021. okt. 4. 09:58
 29/31 anonim ***** válasza:
17%
Beteg ez a kislány, nem kell rá több időt fordítani.
2021. okt. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
17%

Többszőr fogok ezzel a szóval találkozni?

Hát épp ez a baj! Ezért teszem szóvá mert zavar.

Ha mindenki csak átlépne felette akkor azt hinnék a magadfajták, akik még a történelmi tényekkel sincsenek tisztában, hogy kiknek nyalják a sheggüket, hogy rendben van minden.

2021. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!