Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kollégisták, jövő hétre megy...

Kollégisták, jövő hétre megy már valaki vissza vastag kabátban?

Figyelt kérdés
Nappalra is ilyen 13-15 fokokat írnak. Eléggé fázós vagyok, a zöld [link] kabit venném fel szívem szerint. 17/l

2021. okt. 3. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok már kollégista, de ma 20 fok van, szóval én nem venném fel. Ha befér a bőröndödbe, sztem inkább abban vidd.

Hacsak nem reggel mész vissza, akkor biztos kelleni fog valamilyen kabát.


Az a lényeg, hogy te jól érezd magad benne, ha neked már most ez kell, akkor vedd fel nyugodtan.

2021. okt. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 írta, hogy jövőhétre napközben is nagy valószínűséggel hűvösebb lesz. Ha nem téli, bélelt akkor simán, én már most látok olyat, aki ilyen fazonúban járkál, ha picit le is hűl, többen fognak.
2021. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 Nekem a 15 fok az még akár póló idő is lehet, nyilván ha mellé eső-szél is jut, akkor nem annyira, de azért még a télikabátot nem kapom elő. De pont ez a lényeg, hogy mindegy mit csinálnak mások, ha neked télikabát kell, akkor az kell.


Én pont a másik véglet vagyok, voltam már februárban 5 fokban is pólóban, mert annyira sütött a nap, hogy melegem volt. De ez csak egyszer fordult elő, akkor is asszem egy jó -15 fokos hét után.

De ettől még aki fázik, az hordhat akár bundát is, már októberben is. Az számít, hogy neked mi a jó, nem az, hogy mások mit csinálnak éppen.

2021. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!