Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért akadt ki apám azon,...

Miért akadt ki apám azon, hogy azt tervezem: egész jövő héten, de lehet, hogy még tovább is, rövidnadrágban fogok bejárni az egyetemre?

Figyelt kérdés
Fiatal férfi vagyok, miért kéne úgy öltöznöm, mint a vénembereknek? Az egyetem is csak egy iskola, nem színház vagy templom, hogy hosszúnaciban kéne odamenni. Bár nyáron templomban is voltam rövidnaciban.

2019. szept. 6. 10:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%
Ha az ido jo lesz siman mehetsz rovidgatyaban. Senki nem fog ezert kinezni.
2019. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
63%
Talán azért, mert nem 30 fokok lesznek. Hanem 20-22.
2019. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
61%

Párom egyetemen tanít, és rövidnadrágban jár be :D Ja, és nemrég voltam a nőgyógyászomnál nyáron, idősebb, jó nevű orvos, térd fölé érő rövidnadrágban volt :)


Szóval menj nyugodtan rövid gatyóban...szerencsére arra halad a világ hogy ez egyre elfogadottabb, és nem kell megpusztulnia a melegben a férfiaknak. (csak multiknál szokott még szigorú dresscode lenni)

2019. szept. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom tiszteletlenségnek tartja. Nekem anno a kozepsikolaban az egyik tanárom télen nyáron öltönyben és nyakkendőben tanított és magázott bennünket. Amellett hogy nagyon jo tanar volt, a személyisége is nagyszerű volt, imádta mindenki. Azt mondta, o normálisan felöltözik és normálisan beszél velünk, ezekkel megadja az alap tiszteletet és ugyanezt várja el tolunk is.
2019. szept. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%

Egyrészt minek kell ilyeneket előre bejelenteni.. Azért nem kezel felnőtt férfiként, mert nem viselkedsz úgy.

Másrészt van az, amit úgy hívnak, "illem".

Bemehetsz a templomba is, a suliba is rövid gatyában, akár félmeztelenül is, de nem illik. Persze ma már sokat lazultak a szabályok, de apád korában ez még hatalmas bunkóságnak számíthatott. Harmadrészt talán ő hallgat vagy néz időjárás jelentést, és tudja, hogy nem lesz az olyan jó neked.

2019. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
76%

Nem illik. És templomba sem illik, ha nem turista voltál, hanem valamilyen szertartásra mentél.

Egyébként hűvös lesz jövő héten :)

És tényleg fura, hogy ezt előre eltervezed és be is jelented :D Kb. általános iskola 3. osztályos koromtól magam döntöm el, hogy mit húzok fel.

2019. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik, amikor egy egyetemi oktató is annyira emberi, emberközeli, hogy fel meri vállalni önmagát, és pl. jó időben ő is rövidnadrágban jár be. Ez nagyon szimpatikus. Nekünk tavaly egyetlen ilyen férfi oktatónk volt, egy kb. 130 kilós, kedves macis fickó, ő járt be rövidnadrágban előadni április végétől május közepéig, a szorgalmi időszak végéig.
2019. szept. 6. 10:51
 8/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem attol lesz emberkozeli valaki, meg nem attol vallalja fel onmagat, hogy rövidnadrágban jár egyetemre tanítani, bakker....
2019. szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
63%
Az itteni kommentelok jártak egyetemre? Mindenki ugy öltözik az egyetemen ahogy akar, es en megszólítást se hallottam meg azokra se, akik talpig goth ruhába nyomták. Tok mindegy hogy magas sarkut hordasz vagy tornacsukat, nacit vagy p.csagatyat, inget vagy trikót, kifested e magad vagy nem. Teljesen mindegy. Ez egyetem, es senkit nem érdekel hogy ki hogy oltozkodik. Es ez lenne a normalis is.
2019. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
59%

9!


NEM, én pl épp nem jártam egyetemre. De ettől még lehet véleményem, ugye? Szerintem magára valamit is adó ember pl csak sportoláshoz húz melegítőt, nem vesz fel farmert színházba, nem öltözi túl a menyasszonyt ha esküvőre hívják, nem használja nadragkent a leggingset. Rövidnadrágot szabadido ruhazatkent hord, izompolot, pantos topot, haspolot szinten.

2019. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!