Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért készítik az őszi cipőket...

Miért készítik az őszi cipőket (pl. bokacsizmák) tükörsima, csúszós talppal?

Figyelt kérdés
Kezd elegem lenni abból, hogy ha egy kicsit divatosan és elegánsan szeretnék öltözködni, be kell vállalnom, hogy bármelyik pillanatban elcsúszhatok... Az még oké, hogy a nyári cipők csúszósak, de őszre, amikor már akár fagyhat is, igazán csinálhatnák a cipőket csúszásgátlós talppal. Vagy csak én vagyok béna, hogy nem találok sehol olyan cipőt, ami nem csúszik és jól is néz ki? Főleg Bershkában, Zarában, Deichmannban néztem...
2010. szept. 1. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, spórolnak az anyaggal,így 2cipő talpát is megcsinálják annyiból mint amennyiből 1et kéne normálisan..
2010. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
ezt én is utálm, ezért nem hordok télen magassarkút... :\ lapostalpú csizmák között is vannak nagyon szépek, szerintem ebben az időben már simán lehet rendes csizmát venni. többeken is láttam már..
2010. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy akkor ezek a cipők milyen időjárásra vannak kitalálva...
2010. szept. 1. 17:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Száraz időben pont ugyanúgy el lehet csúszni bennük, mint jégen. A műanyag talp (a Deichmann-os cipőim életveszélyesek) csúsznak a térkövön. Illetve a múltkor a plázába szaladtam be, s ott a járólap olyan csúszós, hogy alig lehetett haladni rajta.
2010. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Számomra hihetetlen, hogy már két hete nem találok olyan bokacsizmát, ami csinos, és nem sima csúszós talpa van! Illetve egyet megvettem, mert az tényleg nagyon tetszett, de ma reggel, miután először felvettem, a combino csuklójában csúsztam meg vele:S legszívesebben kidobnám:(
2010. szept. 16. 16:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te két hete nem találsz??? Én legalább 4 éve!! Téli cipőim ezért mindig ilyen bunfordi csizmák.
2010. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

E1z engem is nagyon kiborít!! Tényleg, ami csinos és jó fazonú csizma, az biztos, hogy arra van kitalálva, hogy úgy kell benne menni télen, akárcsak a tojásokon lépkednék. És ezek életveszélyesek. Idén még nem kerestem csizmákat, de szerintem jobb, ha most elindulok már szétnézni... nehéz normálisat találni.. :(

15/L

2010. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából eddig nem figyeltem oda arra, hogy milyen a talpa a cipőmnek, de februárban eltörtem a kezem egy elcsúszás következtében, ami nem történt volna meg, ha nem lett volna teljesen sima a csizmám talpa. Szóval azóta próbálok gondolni arra is, hogy télen biztonságos legyen...
2010. szept. 17. 09:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Oh, szegény. nézz szét körül, ne vedd meg az elsőt, amit meglátsz. :\ Remélem találsz! :)
2010. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!