Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás után TÜKÖRSIMA lesz...

Gyantázás után TÜKÖRSIMA lesz a lábatok? Nekem érdes lesz, olyan, mintha lenne még rajta szőr.

Figyelt kérdés
Pedig elvileg kitépte az összeset,látni nem látok semmi maradékot.Barátnőmnek is ugyanez a problémája.Mit csinálok rosszul?18/L
2011. máj. 19. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan, mint amit leirtal:S Raadasul nekem "pottyos" marad a labam, nem irritalt hanem mintha ott lenne a bor alatt a szorszal. Fogalmam sincs mit kezdhetnek ezzel, igy olyan, mintha allandoan szoros lenne a labam, pedig nem az, annyira ronda igy.
2011. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyantázáshoz a szőrt "meg kell növeszteni". Nekem legalábbis ezt mondták, so lehet, hogy az apró pihéket nem szedi le?
2011. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hááát, nem tudom. :) Az én itthoni gyantakészletem is elég gyatrán működött először. Elmentem kozmetikushoz, ő meg seperc alatt lekapta, teljesen sima lett a lábam. Szerintem érdemes egyszer elmennetek egy kozmetikushoz, hogy megnézd milyen lehet. Miután voltam nála érdekes módon itthon is jobban ment.

Szerintem ha teljes lábat kértek kb 2500-3000Ft között mozog, de nem nagyon emlékszem az a baj.

2011. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én kozmetikusomnál 2200ft a teljes láb!

Amúgy nekem is ez a problémám...:S

2011. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tükörsima gyantázással sose lesz, mivel a szőrszálak nem egyenletesen nőnek, hanem van egy alvó szakasz is, és ez miatt csak azt szedi ki ami elér egy bizonyos hosszt, én is gyantáztatom már 3éve a lábamat meg a karomat, vékonyodott a szőr, de sose lesz sima, meg nekem sok benő, ezért nekem a kozmetikus javasolta, hogy gyanta után a maradékot borotváljam le, és akkor egy ideig tényleg sima marad, amig el nem kezd újra kinőni
2011. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

3. vagyok megint: Ez például rám nem jellemző. Igaz nekem világos hajam van, viszonylag szőke a szőr a lábamon, és nem nagyon erős, de nekem nem szokott maradni. Most télen volt időm megvárni, hogy igazán kinőjön, mert nem kellett rövidnadrágba járni, lehet most nyáron előbb fogom. De általában azért elég sima lesz akkor is.

Nekem nem szokott benőtt szőr sem lenni, bár lehet ebben (kivételesenXD) szerencsém van. A pöttyök nekem max. 1 óra után el szoktak tűnni, és az is csak a karomon :)

2011. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

epiláljatok...az kiszedi a legapróbb pihéket is...plusz én felszedegetem ami nagyon a böröm alá nőtt...nekem tükörsima a lábam:):):)

22L

2011. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kozmetikus nemrég mesélte, hogy ha sokat borotválod a lábad ugye többszőr nő ki az előző egy helyett és mindig van egy ami szinte láthatatlan, szőkés szőr, ami szúrós. Ezt sajnos nem lehet gyantával eltávolítani, de nem is látszik.
2016. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!