Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire kényelmes a Nike...

Mennyire kényelmes a Nike airforce 1?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy airforce 1-t,de nincs lehetőségem felpróbálni. 42-43-as cipőket szoktam hordani, egy kicsit szélesebb a lábfejem az átlagnál. Jelenleg egy adidas superstarom van, 42,5-es méretben, ez kényelmes, eléggé széles. Voltak már Nike cipőim, és úgy vettem észre hogy keskenyebb, mint az adidas. Akinek van airforce 1-ja,vagy próbált már fel, és egy kicsit szélesebb a lábfeje, neki kényelmes volt?

2021. okt. 5. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mint egy sima sportcipő. ÉN, a helyedben nem vennék cipőt neten.
2021. okt. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ezzel sokat segítettél... De végülis mindegy, mert ha nem kényelmes visszaküldöm.
2021. okt. 5. 23:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy nem kényelmes. 43 és 45-ös méret között hordok cipőt, attól függően, hogy mekkorát kapok. Mindegyik olyan, hogy pár használat után felveszi a láb formáját. Volt, ami szorított oldalt, de pár használat után úgy is kitágul.
2021. okt. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha fontos a széles lábfej, akkor asics gel. nekem bevált és rohadt kényelmes bár én futottam is, de utcai cipőnek is használok egyet. rohadt jól is néznek ki.
2021. okt. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!