Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van aki elment ma szandiban,...

Van aki elment ma szandiban, vagy lábújjközös papucsban?

Figyelt kérdés
Én igen. Nem fáztam, de nem volt kellemes. A vászoncipőm elázott volna, bélelt bakancsot meg ilyenkor még csak nem veszek fel.

2021. okt. 6. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Sport cipő? Átmeneti cipő?


Papucsban azért kemény elindulni ebben az esőben, hidegben, széllben. Bár, én eléggé fázós vagyok.

2021. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én lábujjas papucsban és 3/4 es naciban.Reggel itt még nem esett és nagyon enyhe idő volt,nem fázott a lábam. Hazafelé már érdekesebb volt :) L.
2021. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is lábujjközös papucsban és térdnaciban voltam ma + egy bővebb fekete pólóban. Reggel még nem esett, délután már igen, akkor kellett volna a sportcipő, de amúgy nem fáztam, nem vagyok fázós.

16L

2021. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Azok járnak ilyesmikben ilyen időkben, akik tökéletesen fogalmatlanok a várható időjárásban, teljes mértékben a reggeli, sőt az előző napi időből indulnak ki. Inverzben is működik náluk, 2 hideg, esős májusi nap után, megjelennek másnap a még kissé felhős reggelen pufi dzsekiben, bokacsizmában a délutáni 26 fokhoz.
2021. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én még simán mászkálok skinners-ben
2021. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 itt nem erről van szó
2021. okt. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os

Hanem?

2021. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vannak akik bírják a hideget. én pl úgy 12 fokig elvagyok egy szál pólóban. ugyanakkor 28 fokban már megsülök
2021. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd el még egyszer mit írtam a 4-ben. Különös tekintettel a 2.mondatra ott (vagy akik jól bírják a hideget azok 26 fokban meg kabátban járnak?). És akkor rakd össze, hogy akkor ők most a hideget bírják-e vagy a meleget, vagy mindkettőt és ezért direkt idiótán öltöznek, vagy tökéletes szarnak az egészre és ezért inkább megfagynak/megsülnek, ahogy én is írtam.
2021. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"teljes mértékben a reggeli, sőt az előző napi időből indulnak ki" én ezzel szemben azt állítom, hogy nem ezért, hanem mert bírják/kedvelik a hideget
2021. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!