Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron nem szoktam rövidnadrág...

Nyáron nem szoktam rövidnadrágot hordani hanem leggingset, a hosszú leggingshez hülyén nézne ki ha lábujjközös papucsot hordanék?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Hát bocsi de szerintem eléggé. Miért nem hordasz rövidnadrágot vagy szoknyát?
2018. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Hogy nem sülsz meg? Engem rövid nadrágban is a hőguta kerülget.
2018. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Én is hosszú nadrágot szoktam hordani nyáron is (nekem speciel egyáltalán nincsen benne melegem, a rövidnadrágot pedig nem vagyok képes elviselni magamon, egyszerűen rosszul vagyok tőle), vagy néha szoknyát, de azt nem mindenhová szeretek felvenni, mert a legtöbb helyre nekem kényelmesebb a nadrág. Én vászoncipőt, balerinát vagy szandált szoktam húzni hozzá. A papucs szerintem nem kifejezetten jó utcai viseletnek (max. vannak ezek a magassarkú csinosabb papucsok, de nekem az is fura), inkább csak ilyen "kiszaladok valamiért a lakásból", "gyors leugrok a sarki boltba" vagy strandra.
2018. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

(Én nyáron is hosszúnadrágot szoktam hordani , de idén nyáron veszek rövidgatyákat.:D)

szerintem a lábujjközös papucs max strandra oké.:D

2018. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!