Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetek a méretemben kabátot?

Papics kérdése:

Hol vehetek a méretemben kabátot?

Figyelt kérdés

165 cm magas vagyok. Egyszer vettem a c&a-ban egy felnőtt XS-es bőrkabátot, használtam is de rosszul éreztem magam benne, mert éreztem, hogy nagy rám. Nézegettem a boltokat, és többnyire az az elvük, hogy ha alacsony vagy, akkor gyerek is, emiatt nem a méretükben különböznek a felnőtt ruháktól, hanem a stílusukban is. Én meg (azt hiszem ez nem finnyásság) nem szeretnék 21 évesen dínós meg pókemberes kabátot hordani.

Ismertek valami olyan ruhaboltot, ahol tudnék stílusos kabátok közül válogatni kisebb méretekben?



2021. okt. 10. 09:56
 1/3 Noren1989 ***** válasza:

Vagy 40kiló?


Az xs-esnél kisebb konfekcióméretet nemigen láttam...

Próbálgasd, jobb opciót nem tudok hirtelen.

2021. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
A c&a-ban viszonylag nagyok a méretek, ott rám is nagy az xs-es. Tally, H&M, aboutyou ahol van rám való kabát (165 cm 45 kg).
2021. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 XS és XS között is van külömbség.


#2 Köszönöm, körbenézek ezeken a helyeken :)

2021. okt. 10. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!