Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg ennyire gáz lenne...

Tényleg ennyire gáz lenne legginsbe menni utcára segg takargatás nélkül?

Figyelt kérdés

Megannyi kérdésnél van erről a témáról szó és megfigyelhető, hogy sokan igénytelennek, vagy egyenesen gusztustalannak tartják ezt a viseletet utcára.


Persze sokan mondják, hogy elfogadható úgy, ha mondjuk hosszított póló vagy segget takaró kardigán vagy pulcsi van rajtunk, de lássuk be, hogy a legtöbb kérdésnél egyenesen le van k**vázva az, aki betűrt vagy nem túl hosszú felsővel akarja hordani.

Tényleg ennyire gáz lenne a leggingset viselni hétköznapi viseletként?

Nem arra gondolok, hogy irodába így menni be, vagy netán étterembe, hanem teljesen random napon.


És itt nyilván nem arra gondolok, ami olyan átlátszó, hogy egy 15 denes harisnyával vetekszik. Inkább a kényelemről beszélek, hisz lássuk be, a farmernadrág anyaga, szabása nem mindenkinek lehet előnyös.


Az utóbbira adok példákat ha igény van rá.


Egyébként azért vetődött fel a kérdés bennem, mert nemrég volt lehetőségem utazgatni kicsit és azt láttam, hogy külföldön nem igazán van ennyire leggings ellenesség. Sőt, még fényesebb anyagúakat is simán felvettek igényes étteremben és senkinek sem volt semmi baja vele.

(btw, melltartót sem hordtak annyian, de ez most mellékes és egy másik vita témája lenne)


Ti hogy viszonyultok a témához?



2021. okt. 10. 13:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
A buszon minden reggel van egy csaj, nagyon jó alakja van, mindig leggingset hord, hát mondanom se kell mit nézek végig az úton. Egyébként szerintem sem utcai viselet, ez olyan mintha én meg jégeralsóban utaznék mindenfelé. A legnagyobb baj még csak nem is a fenék dologgal van, az egy farmerban is jól látszódhat, hanem azzal amit szerintem sokan nem vesznek észre, hogy elölről is minden jól látható, itt arra a bizonyos "tevepatára" gondolok. Ilyet utoljára 6.osztályban láttam, mikor a lányoknak tesin ilyen dresszben kellett lenni vagy nem tudom, na ez utcára nagyon nem való. Egyébként ha akarod persze lehet ilyeneket hordani, de ne csodálkozz ha páran jól megnéznek maguknak, nem azt mondom hogy bokáig érő szoknya kell, meg ne látszódjék semmi, de van aki ilyen téren ügyel erre, és szerintem jobban is teszi.
2021. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Régebben treggingset felvettem rövidebb pulcsival, de fotóról láttam, mennyire kiad minden formát, talán még a bugyivonal is látszott, és hülyén éreztem magam. Most már nem venném fel. Olyan védtelennek érzem a s*ggemet. XD
2021. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Ez nagyon megosztó téma, de vannak akik hordják, ki fenék mutogatósan, ki nem. Ki szolid fajtát, ki a fényeseket.

Amúgy aki szereti hordani, azt nem nagyon érdekli más véleménye.

Amúgy sokan azért nem hordják utcán, mert mégiscsak nem rendes nadrág, sport célra van. Igen, kényelmes, de akkor mondhatnánk, hogy a ffiak is hordják.

2021. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Rég rossz ha még mindig olyanokkal kell érveljünk, hogy ki-milyen ruházat miatt lesz erőszak áldozata.
2021. okt. 10. 13:30
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy az 1-2 írja vannak akik direkt ezért hordják, hogy szexisnek, vágykeltően nézzenek ki benne. Nyilván mindenkinek joga úgy járni, hogy magába hordja. Aki nem magamutogatásból veszi fel, az minimum popsit eltakarva hordja.
2021. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem gáz hordani az utcán.

Közönséges és ízléstelen.

Olyan mintha harisnyába mennél utcára szoknya nélkül.

A legtöbb embernek nem is áll jól, átlátszó és a bugyija színét is meglehet mondani.

DE, ez csak az én véleményem! Ha neked tetszik és kényelmes, akkor hord.

Biztos az én öltözékemmel is kiakasztok másokat🙈🤷‍♀️

2021. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Metionin ***** válasza:
90%
Az az igazság, hogy leggings esetében ahhoz hogy hosszú felső nélkül fel lehessen venni utcára, elég sok dolognak kell együtt állnia, ami a legtöbb nőnek nincs meg. Mivel tényleg minden apró formát kiad, csak tökéletes, vékony, sportos alakon mutat jól. Láthatatlan bugyi kell hozzá, meg hát ugye a tevepata...utóbbira nem tudok megoldást, mert nekem sosem volt. De a legtöbb leggingst viselő hölgy azért nem rendelkezik 10/10-es alakkal és az általuk hordott leggings is vékony, átlátszóbb. Amikor divatba jött, olyan volt, mint most a crop top, felvette boldog-boldogtalan, miközben az alakja csak az elenyésző kisebbségnek volt meg hozzá. Én megvallom őszintén, edzésre hajlamos vagyok sport leggingsben elmenni és onnan hazajönni is. Viszont azok általában vastagabbak, nem átlátszóak és a sport miatt is alap alá a varrás nélküli bugyi. Így céltalanul, utcára nem venném fel, pedig nincs az alakommal gond. Nekem az egyszerűen sport cucc, ahogy egy balett dresszben sem megyek le a boltba.
2021. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező!


Írtad, hogy a farmernadrág anyaga nem mindenkinek kényelmes.

Akkor mit vegyen fel egy fiú/férfi?

Ha ők kibírják farmerban akkor te miért nem? Vagy ha egy pasinak mégis kényelmetlen a farmer, akkor miért nem jár leggingsbe?

Ez csak a nők részéről jött úri hóbort?

2021. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Elég sok nőt látok leggingsben az utcán és rohadtul lesz4rja mindenki. Nem néznek rájuk undorral, nem fordulnak utánuk stb. Mindenki lesz4rja.



Szerintem amúgy sokkal cikibb pl az olyan rövidnadrág, ami egy francia bugyira hasonlít..kilóg belőle a fél picsája, vagy az ultra mini szoknya amiből szintén ki van az egész segg. Komolyan mondom már láttam ilyet nem 1x.

2021. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%
kit érdekel? mindenki menjen abban, amiben jólesik. akik mások öltözékén csámcsognak, a saját kicsinyességükről állítanak ki bizonyítványt.
2021. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!