Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg ennyire gáz lenne...

Tényleg ennyire gáz lenne legginsbe menni utcára segg takargatás nélkül?

Figyelt kérdés

Megannyi kérdésnél van erről a témáról szó és megfigyelhető, hogy sokan igénytelennek, vagy egyenesen gusztustalannak tartják ezt a viseletet utcára.


Persze sokan mondják, hogy elfogadható úgy, ha mondjuk hosszított póló vagy segget takaró kardigán vagy pulcsi van rajtunk, de lássuk be, hogy a legtöbb kérdésnél egyenesen le van k**vázva az, aki betűrt vagy nem túl hosszú felsővel akarja hordani.

Tényleg ennyire gáz lenne a leggingset viselni hétköznapi viseletként?

Nem arra gondolok, hogy irodába így menni be, vagy netán étterembe, hanem teljesen random napon.


És itt nyilván nem arra gondolok, ami olyan átlátszó, hogy egy 15 denes harisnyával vetekszik. Inkább a kényelemről beszélek, hisz lássuk be, a farmernadrág anyaga, szabása nem mindenkinek lehet előnyös.


Az utóbbira adok példákat ha igény van rá.


Egyébként azért vetődött fel a kérdés bennem, mert nemrég volt lehetőségem utazgatni kicsit és azt láttam, hogy külföldön nem igazán van ennyire leggings ellenesség. Sőt, még fényesebb anyagúakat is simán felvettek igényes étteremben és senkinek sem volt semmi baja vele.

(btw, melltartót sem hordtak annyian, de ez most mellékes és egy másik vita témája lenne)


Ti hogy viszonyultok a témához?



2021. okt. 10. 13:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%

Én nem szólok be érte senkinek, ha úgy hordja, hogy nem látszik át semmi, aminek nem kéne.

Ahogy írták előttem, jó alak kell hozzá.

És azért vannak nagyon vastag leggingsek, amik távolról úgy néznek ki, mint egy farmer. Azokat nem gondolom, hogy takarni kellene.

Amúgy a P*csagatya tényleg sokkal gázabb, azt mégis fél világ abban van nyáron.

2021. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%
Simán hordom, a kényelem mindenek előtt. Az alap leggingset csak hosszú felsővel veszem fel. De nekem vannak olyan gatyáim, ami már gatyának néz ki. Kicsit vastagabb az anyaga (nincs tevepata) és trapézszárú, vagy felvágott. Ilyet simán felveszek rövid felsővel, soha nem éreztem kínosnak. De ha valaki helyettem is annak érezné, azt is lexarnám. Mert ami jó, az jó.
2021. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha valakinek formás a popsija(nem kell tökéletesnek lenni)és elöl nincs pata,teljesen rendben van számomra,persze ne legyen átlátszó.
2021. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2%
Értelmes “nő” nem hord ilyet önmagában, azaz hosszabb felső nélkül, mert baromi ízléstelen, van egy hazánkban élő kisebb népcsoport, aki “mutatósan” hordja, de hát ez mindent elmond. Ha edzeni szeretnél akkor meg vegyél fel egy normális ruhát, de divatmajomkodásból menj terembe, sportmelltartó-cicanadrág kombóban, az ilyenre ránézek és 2 dolog jut eszembe. Az egyik, hogy nem tudta eldönteni, hogy melege van épp vagy fázik, a másik meg, hogy ha egy szál boxerben edzenék én is, akkor ő mennyire lenne kikelve magábó, hogy micsoda illetlenség így meg úgy... de ő mutogathatja a tevepatát, a vénuszdombját meg mindent amit csak akar mert ő másabb.... Na de komolyan, aki ilyenekben illegeti magát nyilvános helyen, annak annyi esze is van, de egy dologra még jó lehet az ilyen....
2021. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
4%

14!

Teljesen igazad van, betaláltál a közepébe a sok rhibancnál mert csak én pontoztalak fel.

Az igazság fáj, tudniillik.

Én pont ugyanezt látom az ilyen szerkós pitcsáknál.

2021. okt. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
81%
Szerintem ízléstelenül néz ki, amikor valaki úgy viseli, hogy nem takarja el az átlátszó tangavonalat, meg a tevepatát. Barátnőm szereti a műbőr leggingseket, de az utcán mindig hosszított felsővel vagy egyberuhával meg hosszított kabáttal veszi fel, hogy takarva legyenek ezek a bizonyos testrészei.
2021. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem mindegy, hogy egy testhez álló vékony tornanadrágról vagy egy tényleges leggingsről beszélünk. Hasonlít a kettő, mégsem összekeverendő. Az előbbi nadrág, az utóbbi nem.

Funkció szempontjából jobban hasonlít egy vastag harisnyára, amit szoknya alá húznak a nők. Mivel vékonyabb és sok esetben átlátszóbb anyagból készül, mint egy sportnadrág, könnyen kivillan belőle az alsónemű, a tanga vonala, ami egyáltalán nem olyan szexi, mint ahogy a sok tiniringyó hiszi, hanem utcai viseltetnek visszataszító.

2021. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem, a testhez álló torna nadrág sem nadrág ! Sporthoz elmegy, hiszen az olimpián is olyanban vannak férfiak-nők egyaránt, pedig azt a tv-ben is közvetítik stb..., de utcára baromi ízléstelen dolog felvenni takarás nélkül ! Ha takarva van úgy más, úgy fiú-lány, férfi-nő egyaránt hordhatja !
2021. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!