Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A leírás alapján ajánlanál...

A leírás alapján ajánlanál nekem télikabát fazont?

Figyelt kérdés

Ez hülyén fog hangzani, de inkább talán a rockabilly férfi vonalára kellene gondolni...vagy esetleg punk...csőnadrág, tornacipő, polo vagy ing. Kb. így öltözködök, de fogalmam sincs hogy télikabátot milyent vegyek. Egyébként magas lány vagyok (175 cm)

Ja és hosszú ujjú pulovereket is szivesen látok :D


2010. szept. 2. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

valami divatosabb, fiatalos szövetkabát??több stílusban árulják már. Szerintem az jó. AHogy leírtad a ruháidat, szerintem a kockás jól állna.

[link]

2010. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elsső vagyok. a linkemben a 2. sor első 2 fotójára gondolok inkább. :) 20/L vagyok amúgy:)
2010. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
aha, tök jó, megjegyzem :D egyébként én is 20 éves vagyok, bár lehet hogy már el kellene hagynom ezt a "stílust"...nem tom...idén még jó lesz :D
2010. szept. 2. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!