Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a fekete harisnyát boltban...

Ezt a fekete harisnyát boltban mi a neve hogy kérjem? Vagy ez nem is harisnya?

Figyelt kérdés

Téli öltözködés! Szoknya és bokacsizma lenne hozzá. Tehát nem a rendes vékony fekete harisnya, hanem a vastagabb de nem tudom mi a neve. Illetve ezek csak bokáig érnek vagy mennek végig mint egy zokni? Mert ha megy végig akkor meg fog főni benne a lábam, mert én még télen sem bírom a vastag zoknit. Vagy ez a lábszáron vastag a zokni részen meg elvékonyodik, hogy esetlegesen magassarkúba is belemenjen? Bocsi tényleg nem értek hozzá.



[link]


2021. okt. 22. 16:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Több kép van róla, nem biztos, hogy ez pont az a téli amire én gondolok, mindenesetre így néz ki.
2021. okt. 22. 16:15
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elnézem ez 120 denes harisnya.

Végig ugyanolyan vastag, de nem olyan nagyon vastag összességében. Ruganyos, műszálas anyagból van.

2021. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És igen, egészen lábujjakig ér.
2021. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát többféle is van, ált. thermo néven futnak. Nekem van olyan, ami olyasmi, mint egy nagyon vastag nylon harisnya (annyira vastag, hogy nem látszik át) meg olyan is, ami még vastagabb, kívül sima (nylon szerű), de belül bolyhos polár anyag. Ez utóbbiból van lábfej nélküli is. Régebben a DM-ben vettem ezeket, de ott megszűntették a harisnya reszleget. Vannak ilyenek Calzedoniaban, Tezenisben, Deichmannban is.
2021. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem az kéne amelyik nem látszik át és amelyikben nem fagy le a pcsám a szoknyában. Viszont akkor a zoknis résszel mi legyen? Mert a vastagot nem bírom...
2021. okt. 22. 16:27
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem egy ilyesmot vegyél akkor:

[link]


Ez meleg, de nincs lábfej része tehát olyan zoknit veszel fel hozzá, amilyet szeretnél.

2021. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 Ok de hol kapok ilyesmit?
2021. okt. 22. 17:42
 8/10 anonim ***** válasza:
A 120-150 Den-es harisnyákban azért nem fog besülni a lábad! Viszont szoknyához kiválóak télen.
2021. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én varrás nélküli leggingset keresnék a helyedben, én is olyat hordok, hasobló okból mert utálom a vastag zoknit. Tezenisben vagy H&M-ben nézz szét.
2021. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Annak mi értelme van, hogy felhúzol egy lábfej nélküli vastagabb harisnyát (más néven leggingset) és utána felveszel egy zoknit?

1. a legvékonyabb zokni is vastagabb, mint ezek a 80-120 DEN-es téli harisnyák.

2. Ha leveszed valahol a cipőd, szerintem elég gázul fog kinézni.

3. Egy ilyen vastagabb harisnyába kevésbé izzad bele a lábad, mint egy pamut zokniba, de ha mégis, hamarabb szárad. (Persze ez csak a mikroszálasra igaz, a polár belsejűekre nem.)

2021. okt. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!