Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrzakó a mindennapokban?

Bőrzakó a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Szóval van egy bőrzakóm, (ehhez hasonló: [link] )

és mint már a kérdésben is írtam, egy ilyet fel lehet venni iskolában, vagy úgy álltalában az utcán? Nem e túl elegáns, a mindennapokra? Álltalában simán egy pulóverrel hordanám.

(Középiskolába járok, és fiú vagyok)

Előre köszönöm a válaszokat.



2021. okt. 22. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
És ha elegáns? Vagy valami proliképzőbe jársz?
2021. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szerintem ami a képen van elég csúnyán néz ki, egyáltalán nem mondanám elegánsnak, inkább nagypapás, maximum akkor nézne ki jól, ha tökéletes alakod lenne, tökéletesen rád lenne szabva, a többi ruhád kompenzálná, meg még esetleg modellnek néznél ki mellé valahogy így:

[link]


De persze ha tetszik, akkor ne foglalkozz vele, ki mit gondol és hordjad.

2021. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, attól ne tarts, hogy túl elegáns lenne, mert érintőleg sincs köze az eleganciához. Meg nagyon a jó ízléshez sem.
2021. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az a ruhadarab, amit sosem tudnek megerteni. A bor elveszi a zakonak minden olyan tulajdonsagat, amiert hordani szoktuk (elegans, komoly, professzionalis megjelenes), megtartja azt, amit nem szeretunk (maceras, ki-be gombolgatni kell, hozza kell igazitani a tobbi goncot), es meg ra is tesz egy lapattal (jobban izzadsz benne, vastagabb/kemenyebb az anyaga). Az atlag borzako meg iszonyat olcson es rondan is nez ki, es ha a merete sem passzol hozzad tokeletesen, tobbet artasz a megjeleneseden, mint javitasz.
2021. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!