Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Munkásruhában illik bevásárolni?

Munkásruhában illik bevásárolni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 09:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Ha munkából jössz akkor miért ne?

Szerintem az illem a viselkedésben fontos. Köszönj hangosan, napszaknak megfelelően, legyén udvarias mindenkivel, ne tolakodj, stb. A ruha csak külsőség, kicsinyes emberek akadnak fenn csak az ilyesmin.

2021. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Milyen munkásruhában? Festékes, koszos, büdös öltözékben nem. De ha pl egy tiszta kertésznadrág van rajtad céglogóval, azzal semmi baj nincs.
2021. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem bevásárlásnál nem számít. Akár kisestélyi ruhában is mehet az ember, ha most pont úgy jött ki a dolog, hogy megy valahova vagy jött valahonnan. Tény, hogy nem mindennapi, hogy valaki kisestélyiben megy bevásárolni. :D


Evvel csak azt akarom mondani, hogy ha most pont úgy jön ki a dolog, akkor persze, menj munkásruhába bevásárolni. Nem számít. A bevásárlás nem olyan hely, ahova ki kéne öltözni. Jó persze, azért büdös, koszos ruhában nem éppen ideális bevásárolni menni, de amúgy nem számít.

2021. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Ha tiszta akkor Ok


De ha koszos akkor szerintem élelmiszerboltban gáz.

2021. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
Miért hiszi azt mindenki, hogy a munkásruha le van fosva?
2021. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. okt. 23. 10:50
 7/20 A kérdező kommentje:
Nincs letojva, de azért lehet piszkos.
2021. okt. 23. 10:50
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

#5 nem hisszük azt. De általában fizikai munkát végeznek munkásruhában, az pedig gyakran jár több-kevesebb szennyeződéssel. Épp elég, ha mondjuk látványosan poros lesz.

2. voltam.

2021. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Persze, egy festő ruhája festékes, egy kertészé földes, egy kőművesé poros. Attól még nem kell úgy kezelni mintha leprás lenne.
2021. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
13%

Nem is értem a kérdésed!

Nálunk a spárban futógatyában is bevásárol pár ízléstelen pitcsa akiknek alul minden látszik, ha nekik nem gáz így akkor egy munkásruha miért lenne az?

2021. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!