Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a kombináció illik szerinte...

Ez a kombináció illik szerintetek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Meghívtak egy rendezvényre, kicsit elegánsnak is kellene lenni, de azért stílusosnak is.

Világoskék ing+sötétkék farmer+fehér cipő


Szerintetek ezek passzolnak egymáshoz?



2021. okt. 22. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A fehér cipő nekem furcsa ehhez az összeállításhoz. Fekete cipő fekete övvel már elegáns.
2021. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kb így gondoltam, csak világoskék inggel:

[link]

2021. okt. 22. 10:10
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

OK, értelek, de ez így nem elegáns. A nadrág ennél sötétebb legyen, főleg ha farmer, akkor nagyon sötétkék vagy fekete legyen. Inget be kell tűrni, és legyen öved, egyszínű a cipőddel.

Ne értsd félre, azzal sincs gond amit linkeltél, de az nem elegáns, hanem laza, sportos viselet.

2021. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Bocsi akkor rosszul fogalmaztam, lazább stílusra gondoltam tehát nem öltöny vagy valami, de azért ez ami a képen van talán elegánsabb egy sima pulóvertől.
2021. okt. 22. 10:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
OK, végülis Te tudod mire hívtak meg.:) De ha megengedsz még egy megjegyzést, a betűrt ing sokkal felnőttesebb, összeszedettebb és elegánsabb benyomást kelt. Persze csak ha ez a cél. És ha nincs pocakod.
2021. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Nincs, de nekem a betűrt ing annyira nem jön be, helyette jobban szeretem ezt a lazább stílust. Csak nem tudtam hogy ezek a színkombinációk mennyire illenek egymáshoz.
2021. okt. 22. 10:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez még nem tartozik a picit elegánsabb kategóriába se. Ezzel a fehér cipővel elég furán néz ki. Nem kell öltönyt húzni ahhoz, hogy picit elegánsabb legyél, mert az már túlzás.
2021. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez minimálisan sem elegáns, ez a "lemegyek a TESCOba öt percre" szint.
2021. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sem a farmering, betűréstől függetlenül, sem a super skinny csőnacika (bocs, ettől végképp feláll a hátamon a szőr) nem elegáns, a fehér sportcipőről már nem is beszélve. Sportcipő eleve kizárja az eleganciát, nem véletlen sport a neve (tudom, ezért most lepontoznak meg konzervatív öregasszonynak tartanak).

A minimum egy szövet ing, rendes bőrcipő és egy normális szabású, max enyhén szűkített nem farmer nadrág lenne. Nem csak öltönyhöz valók vannak ezeken kívül, a cipőnek sem makkosnak kell lennie. Az ing is lehet nyugodtan színes, fel lehet tűrni az ujját stb, de ez a szett semmilyen eleganciát nem idéz.

2021. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ebben semmi elegáns nincs, mind farmer. Azt hittem normális inget veszel fel, egy bőr cipővel (mondjuk feketével), ahhoz elmegy egy farmer nadrág, de nem az a rövid, nem is látom pontosan, meddig ér.
2021. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!