Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A hölgyek miért szoktak le a...

A hölgyek miért szoktak le a szoknya viselésről?

Figyelt kérdés
Pedig férfiként nekem nagyon be jön. Nagyon szexinek tartom.

2021. okt. 26. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
99%

Én 16 éves vagyok, 10-ből kilencszer szoknya van rajtam, mert tetszik magamon. Amiért mások nem hordják:

Télen hideg

A harisnya folyton elszakad

Kevesebb cipő megy hozzá.

Van, akinek nem áll jól, vagy kényelmetlen, meg kell szokni

Van, akinek erre nem alkalmas a munkája, életmódja

És végül van, aki nem tudja hordani

2021. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Azért mert senkit nem érdekel az ízlésvilágod sajna.
2021. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem neked akarnak tetszeni hanem maguknak.
2021. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
87%
Én személyszerint gyűlölöm a nadrágot mindig szoknya van rajtam és nem mini szoknya mi előtt valaki be szólna csak a térd alatti jöhet szóba és a bokáig érő ! Ami el takar mindent. Nadrágban el sem tudnám magam képzelni sem a kőrnyetezem
2021. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
99%
Nyáron szerintem a nők többsége szoknyát, vagy nyáriruhát visel. Nem szoktak le róla. Ilyenkor őszön, télen pedig komfortosabb a nadrág.
2021. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy praktikus ruhadarab.
2021. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Mások nevében nem tudok beszélni, de én azért, mert:

- nem kényelmes - fújja a szél, felhúzza a táska, odafigyelve kell benne leülni, stb.

- nem olyan könnyű hozzáöltözni - egy sima fekete farmerhez minden illik, tornacipő-pulóver, magassarkú-blúz, garbó-csizma, akármivel kombinálható, szoknyával nem néz ki minden olyan jól. Nem mondom hogy lehetetlen megoldani, de nehezebb összerakni egy szép szettet - az pedig nem lesz praktikus a mindennapokban.

- nyáron különösen idegesítő és fájdalmas, ahogy az összeérő combok kidörzsölik egymást szépen.

Engem főleg ezek tartanak vissza. Télen szoktam szoknyát hordani mert thermo harisnya + vastag anyagú hosszú szoknya melegebb mint egy nadrág, meg alkalmakra szoktam felvenni, a hétköznapokban nem igazán. Kinézetre tetszik, de számomra nagyon nem praktikus.

2021. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Én pont azért nem hordok szoknyát, mert a rusnya dögök rám izgulnak.

Sima térdig érő ruhában is lesnek, legszívesebben fejbe rúgnám őket. Kiégezett férgek.

2021. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%

Mert NŐK a 60-as években voltak igazán, ma már csak némelyik nemét a személyijéből lehet megállapítani..

F.41

2021. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

1. mert extra odafigyelést igényel, télen hideg, szeles időben nem oké...

2. mert a sok tahó ezt felhívásnak veszi keringőre és beszól, alám nyúl (villamoson), stb.


Szeretem a szoknyákat, nyári ruhákat, de nem a minit, és erősen meggondolom, mikor hordom és hová.

2021. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!