Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kedvencem a mintas vagy...

Kedvencem a mintas vagy kislyuku neccharisnya. Esetek nagyreszeben mindig azt hordom szoknyaval. Nadragot nem igazan viselek nem is szeretem. Kivancsi lennek van e olyan lany aki szereti es hordja ilyen idoben is? Holnap is azt veszem fel reggel.

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 17:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha nagyon hideg van van havazik egy terdig ero csizmaval hordom es nem mini hanem combkozepig ero ruhaval vagy szoknyaval. Egyebkent ilyen idoben meg bokacsizmat huzok
2021. okt. 24. 17:17
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
én mindennap sima harit szoktam szoknyával hordani. nekem ez a természetes ebbe érzem jól magam ebbe tudok kiteljesedni annak ellenére h nem mindig kényelmes. de imádom. nem hordok nadrágot egyáltalán igy nincs is nekem.
2021. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Én is csak szoknyát hordok harisnyával időjárásnak megfelelően választok harisnyát tehát nyilván minél hidegebb van kint annál vastagabb szoknya és harisnya kerül elő, és persze hosszra is, meg persze felsőt is így választok és csizmát is. Ha kint kemény mínuszok vannak na akkor hordok csak nadrágot vagy akkor ha szakad az eső. Nálam az egyrészes ruha leginkább nyáron kerül elő. Egyébként itthon hordok csak nadrágot ha nincs meleg, nyáron itthon is egyberuha esetleg szoknya van rajtam, de inkább nyári ruha.


Harisnyák közül nekem a neccharisnya semelyik formája sem jön be. Ha harisnya vagy testszínű normális, vagy fekete jöhet szóba.

2021. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a sok fétisest.
2021. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én szoktam de pl azért ha mom jeanst veszek fel kint van belőle a bokám és akkor vagy ha szakadt nadrágot veszek fel és hideg van és tél de amúgy nem fagytok meg én is szívesen hordanék de fázos vagyok ami szívás
2021. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!