Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudhatom egy cargo...

Honnan tudhatom egy cargo vagy mackóndadrágról, hogy férfi vagy női vagy uniszex, ha nincs gomb és/vagy cipzár, sima gumis és a méretezése meg betűs (S, L, XL, stb.)?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk abból, hogy a női vagy a férfi részlegen van. De ha ránézésre nem tudod megállapítani, akkor lehet uniszex.
2021. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, csak már olyan régen lettek ezek véve, hogy nem emlékszem honnan származnak…

Azt tudom, hogy nekem is volt pár meg a nővéremnek is (egyformák a méreteink nagyjából), viszont én szinte csak farmereket hordok.

Viszont most kerékpározáshoz jól jönne egy nem-farmer nadrág, a nővérem meg már nem velünk él.

Nem tudom, hogy amik vannak azokat Ő hagyta itt vagy az enyémek…

Azért tettem fel a kérdést mert hátha van erre valami szabály, amiből meg lehet állapítani.

2021. okt. 27. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Cargo nadrágot nők nem hordanak, mondjuk innen.

Melegítőnél meg mindegy, de a nadrágból kiindulva mivel férfi ruhadarab az egyértelmű.

2021. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha külsőre nem derül ki belőle, akkor nem tök mindegy?
2021. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!