Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez az...

Szerintetek milyen ez az egyenruha suliba?

Figyelt kérdés

[link]


Megvarrattam magamnak ezt a szettet. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy tetszik nektek. Ma felveszem, és ebben leszek (persze rendes harisnyával), hogy teszteljem mennyire kényelmes.

Ha jól érzem benne magam, és pozitív válaszokat kapok, akkor őszi szünet után felveszem suliba is.


18/L



2021. okt. 28. 06:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Mellény nélkül, kardigánnal is nagyon jó. Sőt még jobb.
2021. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem kicsit fura ez a zöld, sokkal harmónikusabb is lehetett volna más színnel.
2021. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nem kötelező az iskolákban az egyenruha viselése, de ha téged nem zavar akkor viseld nyugodtan, bár szerintem teljesen hülyeség és felesleges
2021. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
36%
Túl rövid, nem iskolába való.
2021. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon is csini. nekem sok rakott szoknyám van igy minden nap másikat tudok felvenni.persze szigorúan harisnyanadrággal.
2023. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!