Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van, aki már ilyenkor is vesz...

Van, aki már ilyenkor is vesz fel egy vékony harisnyát farmer alá?

Figyelt kérdés
Reggel nálunk 5 fok volt, hajnalban kb. 2-3.

2021. okt. 29. 10:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20

Nem mindenki. Pl. egy szerelőnek kint kell feküdnie az autó vagy egyéb berendezés alatt a hidegben. Csak egy példa...

Amúgy se értem, túrázni is szoktam pl télen, oda is 2-3 réteget veszek, pedig mozgok közben.

2021. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
Na de túrázni meg pláne van megfelelő ruha, de itt mondták, hogy nyilván nem túraszerkóban dolgozunk.
2021. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#22

Én azért említettem, mert éreztem hogy "ha mozogsz, úgyse fázol" konklúzió közeleg, ami pedig nem igaz.

(#21 voltam)

2021. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem, akkor szoktam alávenni valamit, amikor már egész nap 2-3 fok van (ez novemberre nem igaz) + egész nap odakinn vagyok terepen. F
2021. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"ha mozogsz, úgyse fázol" konklúzió közeleg, ami pedig nem igaz"


Rám igaz. Ezek szerint nem mindenkire.

2021. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Azt hadd tegyem már hozzá, nekem mindenki azt mondta, vagyis ilyen általános igazságként mondták, hogy a kövérnek melege van, a sovány fázik. Na most, én öt évvel ezelőttig kövér voltam. Volt rajtam 30+ kiló felesleg. És melegem volt, de nem annyira, mint most. Akkor az volt, hogy kinéztem az ablakon, hogy az utca embere miben mászkál, és mindig egyet levontam. Ha téli kabátban voltak, nekem elég az őszi, ha nekik őszi, nekem csak kardigán, stb.


Mióta leadtam a felesleget, azóta eszméletlen melegem van. 5 éve konkrétan be sem zártam a hálóban az ablakot. Ma volt rajtam egy ujjatlan egyberuha, egy vékony leggings, és egy vékony őszi kabát. Nem vettem fel pulcsit. És lassan sétáltam, és csak negyedórát, de mire odaértem, már gyöngyözött a homlokomon az izzadtság.


Nem értek ehhez, nem tudom, hogy úgy felpörgött az anyagcserém, hogy most már mindig ez lesz, de zavaró.

2021. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
én egész télen vastagabb szoknyát szoktam hordani és az alá veszek egy pamutharisnyát. remekül érzem magam benne és nem fázok igy.
2021. nov. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!