Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, milyen magasra húzzáto...

Lányok, milyen magasra húzzátok fel a nadrágot, harisnyát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy hol szeretitek őket hordani? Köldök alatt/felett mennyivel? Kinek hol kényelmes ?

2021. okt. 7. 18:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Én azt szeretem legjobban, ha picivel köldök alá ér. Ne legyen se túl magas, se túl alacsony a dereka. Harisnyánál ez nekem kevésbé számít.
2021. okt. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%
Magas derekú nadrágot hordok, a köldöket eltakarja. Harisnyát nem hordok
2021. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20%
Közvetlen cici alá.
2021. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Annyira, hogy pontosan a derekam legvékonyabb pontján érjen véget, ne érjen se följebb, se lejjebb. Alacsony vagyok, teltebb idomokkal de karcsú derékkal és egészségesen vékony, nem túl hosszú lábakkal, így a túl magas derekú nadrágok a törzsemet, a csípőgatyák a lábamat nyomják össze.
2021. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ahogy az elottem
2021. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%

5-ös vagyok, korábban elküldtem véletlenül

Ahogy az előttem álló. Én 166 cm, 50 kg vagyok, 80-60-80-as aránnyal. A lábam nem túl hosszú, így ez az előnyös.

2021. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Csatlakozom a 4-eshez. :D
2021. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%

Magas derekú nadrágot hordok, minél magasabb annál jobb, fázós a derekam. (Nem tűröm be a felsőm, így az számomra irreleváns hogy hogy néz ki)

Harisnya mindegy, ameddig épp ér.

2021. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
Én fiú létemre ugyanígy vagyok mint a lányok. Köldökömig húzom a nadrágot meg betűröm a nacit a pólóba. Hidegebb van ezt így kell és nem fázom sehol. Csak nyáron melegbe van hogy nem tűröm be.
2021. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%

Az adott nadrág szabásának megfelelő magasságig húzom fel, a harisnyát is addig, ameddig megy, illetve ha kilógna a nadrág/szoknya alól fent, akkor lejjebb tűröm.

A hétköznapokra köldök fölé érő nadrágokat szeretek hordani, abból nehezebben jön ki, amit betűrök, ha ki kell öltözni, akkor alacsonyabb derekút, meg sportoláshoz is.

2021. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!