Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ha lenne, okos magassar...

Lányok ha lenne, okos magassarkú cipő és a telefonnal lehet irányitani hogy megkora legyen a sarka stb. ti vennétek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2021. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne? Ha futni kell a buszra, akkor kényelmesebb laposban sprintelni.😂 Utána lehet megint magas
2021. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Azt szeretem ha fixen lapostalpú a cipőm.
2021. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem lenne semmi értelme.Egy magassarkúnak teljesen más a formája, mint egy lapos talpú cipőnek.Ha egy magassarkúnak letöröd a sarkát, az használhatatlan.Egy balerina cipő is használhatatlan lenne, ha csak úgy ráragasztanál egy tűsarkat.
2021. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A talpa is úgy van meghajlítva, hogy csak a sarok magasságával együtt működik, amúgy ha mégis valahogy megoldanák a talp problémát, valószínűleg lenne rajta gomb meg töltőcsatlakozó, ami hülyén nézne ki, meg jó bumszli is lenne a beleépített emelőszerkezet, akkumulátor, jeladó meg egyéb dolgok miatt.
2021. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, utálom a magassarkút
2021. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ami mozgatható, az onnantól kezdve nem stabil. egy magassarkúban meg mindennél fontosabb számomra a stabil szerkezet.
2021. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem itt a kérdező csak "mi lenne ha" címszóval elrugaszkodott a valóságtól, kb mint a mesékben. 🙂

Ez kb olyan volt némely válaszolótól, mintha a Varázslatos iskolabuszt elkezdenénk elemezni,hogy miért nem lehetne megvalósítani 😅

Mellesleg én is azt mondom,hogyha épp sietek a gyerekért, akkor átállítanám,hogy tudjak szaladni, ha dolgozni/randira megyek lehet magas.

De én egy piálós buli után is értékelném ezt a funkciót, jobb lenne laposban hazamenni 🙃

2021. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Láttam egyszer egy videót, hogy feltaláltak ilyen állítható sarkú cipőt. Na, nem telefonnal, okos módra, csak simán leszerelhető meg felszerelhető volt rá különböző méretű sarok. El nem tudom képzelni, a valóságban ez hogyan működhetett, mert teljesen más kialakítás kell egy magas sarkú cipőhöz, mint egy laposhoz. Ha egy magas sarkúról letöröd tőből a sarkát, azt nem fogod tudni lapos talpúként hordani tovább. Szóval a gyakorlatban nagyjából kivitelezhetetlen a dolog.


Ha fantázia szintjén kérdezed, mint ahogy az utolsó válaszoló írja, akkor persze vicces meg praktikus lenne nagyon a dolog. A nap nagy részében inkább laposként hordanám, de ha olyan alkalom adódik, mondjuk ügyfelek jönnek, vagy tárgyalásra kell menni, vagy előadást kell tartani, akkor előtte feljebb tekerném mindig. Hasonlóan randi előtt, vagy egyáltalán csak a kiszemelt pasi közelében tuti rányomnék azonnal vagy 10 cm-t. :D

2021. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!