Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lementem a haveromhoz, mig ő...

Lementem a haveromhoz, mig ő elment WC-re én felnyitottam az ágyát bele néztem az ágyneműbe és láttam ott egy magassarkút és gyorsan vissza tettem helyére az ágyát és mikor bejött a szobájába nem birtam ki hogy ne röhögjek és rá kérdezett?

Figyelt kérdés
hogy min nevetek ennyire? én mondtam, hogy Elmondom az öszintét és belenéztem az ágyneműbe és láttam ott egy magassarkút az a tiéd? mondta, hogy igen nem gáz a srác?

2021. okt. 23. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
99%
Igen, elég gáz, ha valaki kutakodik másnak a lakásán, amíg az nem látja...
2021. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Jó haver lehetsz....
2021. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Mégis milyen megfontolásból nézel be más ágyneműtartójába, amíg ő mosdóban van?
2021. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Hátha van benne egy magassarkú.
2021. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem az a gáz hogy kutakodsz. Ezek után nem hagynék kint előtted semmi cuccomat, mert megbízhatatlan vagy. Otthon meg megnézném mit tettél esetleg zsebre, mi hiányzik, ha már ilyen kis turkálgatós csöves vagy.
2021. okt. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
14 helyen felnyitotta, végre valahol volt.
2021. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
(Az írásmód egy félnótásra utal.. szóval hiába ecsetelitek neki hogy taplóság kutakodni mások holmijában, nem fogja megérteni.)
2021. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy gáz B.+!
2021. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!