Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem kamu ez?

Csak szerintem kamu ez?

Figyelt kérdés

Pesti kisboltban volts zerencsém a következő akcióhoz: 80000 ft-os olasz bőrkabár leértékelve 5000 forintra. Nem, nem írtam el az árakat. Nekem gyanús csak ez?

Volt szerencsém ugyanis onnan kapni egy kabátot, ma vittem vissza, mert az én ízlésemtől kissé messze áll fazonban és színben is, aztán akkor csodálkoztam rá erre a leértékelésre. Szerintetek átverés? Plusz a bolt neve is XYZ Fasion Kft. FaSion... Nem kicsit siralmas. élemények?


2010. szept. 3. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Hát én ezeknek a leértékeléseknek sosem hiszek. Bár akk csinálhatná úgy, h ne tűnjön fel ennyire h kamu:/
2010. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy kamuu:D

mikor olaszban voltunk, és én cipőt próbáltam apám meg bátyám látták hogy egy eladó ráírja egy cipődobozra h 60€

áthúzza és írja rá hogy 20€..:D szal tuti kamu:):D

2010. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az eladók legrégebbi és legismertebb trükkje mégis egyre többen dőlnek be neki napról napra >.<
2010. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A leértékelés nem egyenlő az akcióval. A leértékelés valamilyen értékcsökkenésre utal. Vagy azért mert tavalyi darab vagy azért mert olyan rajta a varrás mint az ökörhugyozás.
2010. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!