Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nőiesebb (pl. magas sarkú)...

Nőiesebb (pl. magas sarkú) cipőhöz mennyire illik a kötött lábszármelegítő?

Figyelt kérdés

Van 2-3 lábszármelegítőm, tavaly vettem mindet. Akkor sportosabb volt a stílusom, most viszont elkezdtem nőiesebben öltözködni. A lábszármelegítőt fel lehet venni valami nőiesebb cipővel, esetleg csizmával? Kívülre vagy belülre (csizma esetén)? Vagy ez nagyon h*lyén nézne ki?


25/N vagyok.


2010. szept. 3. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
persze.én is fel szoktam venni magassarkuval
2010. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én egész télen ezt csinálom ha a bokacsizmám veszem fel!Csőnadrágot szoktam hozzá hordani és erre felveszem a bokacsizmát rá pedig a lábszárvédőt de én nem gyűrni szoktam ilyenkor hanem hajtani!!

De nekem pl ez is nagyon tetszik:

[link]


Meg ez is:

[link]

2010. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És milyen magas sarkúval? Vastagabb sarkúval, közepessel, netán tűsarkúval?


Szoknyához? Netán szűk szárú gatyához?

2010. szept. 3. 20:01
 4/6 A kérdező kommentje:

Előző kommentem az elsőnek szólt. Másodiknak: jók ezek a képek, én is nagyon szeretem a lilát. :)


Van egy lábszárig érő csizmám, ahhoz esetleg fel lehet venni valahogy? Kívülre/belülre?

2010. szept. 3. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
én úgy csináltam még anno,hogy volt egy csizmám,ami egy kicsit elállt a lábszáramtól(olyasmi volt mint egy gumicsizma,csak nem gumiból volt)és télen alávettem a fekete lábszárvédőmet és hagytam,hogy egy kicsit kilátszódjon fölül.Sztem nagyon jól nézett ki vele és dícsérték is.
2010. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aha... nekem is van, mint írtam, egy fekete lábszárig érő félcsizmám (vagy minek mondják az ilyet), és annak is eláll a szára, mert vékony a lábam. Akkor pl. ahhoz felvehetnék lábszármelegítőt? A csizma fekete, milyen lábszármelegítő menne hozzá? Fekete van meg szürke.
2010. szept. 3. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!