Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, melyik lábbelinél a...

Lányok, melyik lábbelinél a legbüdösebb a lábatok?

Figyelt kérdés
2021. nov. 5. 09:31
A kérdező szavazást indított:
Bakancs
Papucs, szandál, saru
Magassarkú harisnyával
Magassarkú mezítláb
Sportcipő harisnyával
Sportcipő zoknival
Csizma
16 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Egyiknél sem büdös. A pontos megnevezés, “savanyú talpillat”. Nem tanulsz semmit itt a gyakorin?
2021. nov. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fura, hogy a pamut zoknival viselt cipők/bakancsok/csizmák szavazata kiugró, de a 100%-ban műszálas harisnyával párosított lábbeliknél szinte mozgás sincs.
2021. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Mert 4 en szavaztak,4 félét és szerintem egyik sem nő. Eredetileg a szex kategóriában volt…gondolhatod 😀
2021. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Nálam ez azon múlik, hogy felveszem-e egymás után ugyanazt a cipőt.

Ha mondjuk egyik nap beleizzadok az egyikbe, hagyom, hogy megszáradjon és másnap másikat veszek fel. Mellette használok láb/cipő spray-t.

Egyébként a harisnya sportcipővel nem a legjobb ilyen szempontból.

2021. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A harisnya milyen harisnya? Nekem egyedül nylonharisnyában tud büdösödni a lábam. Rendes pamut anyagúban viszont nem.
2021. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyiknél sem.
2021. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Leginkább sportcipővel,mindegy,h zokni,vagy harisnya
2022. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem látható gomba... ennyi. Legtöbb embernek ez van, csak naponta cserél zoknit, fürdik, mossa a lábát és vesz egy új cipőt, vagy kimossa gépbe, ha már büdös, ha ez a gomba elszaporodott benne. Csak én utána mentem, nem volt kedvem kidobni az 50 meg 100 ezres olasz bőrcipőim... több bőrgyógyász közölte, erre semmi megoldás nincs. A láb izzad, meleg, sötét hely..... csinálthatsz te akármit.
2022. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Annyi, hogy én zokni felvétel előtt alkoholis kézfertőtlenítővel áttörölgetem a lábam, ujjközöket. Úgy nem büdösödik annyira, bőrgyógyász javasolta.
2022. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!